www.sudzibas.lv Falkors I. A. U Nekvalitatīva klinšu kāpšanas nodarbība

Falkors I. A. U - Nekvalitatīva klinšu kāpšanas nodarbība

Bērnam uzdāvināja klinšu kāpšanas nodarbību ar instruktoru, sia Falkors, Ropažu ielā 140. Atbraucām ar bērnu uz nodarbību norunātajā laikā. Izrādās mūs sagaida viens puika (varēja būt kādas 9.klases skolēns) . Saģērbjamies, atnākam. Izrādās tas puika būs mūsu instruktors. Saku, ka bērns pirmo reizi, lūdzu lai izstāsta, kas un kā. Puika krievu tautības, knapi dažus vārdus zin latviski. Ar mokām dažu teikumus pateica par apzīmējumiem un viss. Tad ~ 5 minūtes pastāvēja, parādīja dažus gala punktus, no kura uz kura jāaizrāpjas un aiziet atpakaļ sēdēt pie letes. Bērns, protams, nezin, kā jārāpjas, kā jāliek kājas. Aizeju, saku: lai nāk pamāca, kas tā par lietu. (Nodarbība saucās 2h instruktora pavadībā). Tad šis kaut ko atrunājas, ka ja nezin kā kāpt, esot jāņem treneris. Šis saka, ka instruktors tikai pieskatot zāli un varbūt norādot galapunktus. Sviests kaut kāds. Tā ar bērnu vieni paši tur kāpelējām, kā mācējām. Principā nodarbība ir BEZ instruktora. Tas, ka reklamē un pārdod to kā instruktora apmācību, pilnīgas muļķības.

K