www.sudzibas.lv Falck Apsargs Nevienam neiesaku iet strādāt uz Falck

Falck Apsargs - Nevienam neiesaku iet strādāt uz Falck

Nevienam neiesaku iet strādāt uz Falck. Atalgojums neatbilst solītajam. Darba apstākļi arī neatbilstoši solītajam. Neiesaku uzņēmimiem izmantot Falck pakalpojumus jo ir zema apsardzes kvalitāte, salīdzinot ar pieprasīto summu par apsardzes pakalpojumiem. (kārtējais bijušais Falck apsargs)

J

A andrejs 16.04.2007

Jaa piekriitu vinji nekad laikaa naudu nesamaksa vienmeer velk garumaa!

J Jānis 08.05.2007

Alga aizkaveejaas tikai vienu reizi un taapeec, ka bija programmas uzlabojumu. Un nevajaga paarspiileet, nekaveeja jau meeneshiem, nemaz nerunaajot par nedeeljaam, paaris dienas un viss bija. Taakaa apgalvojums tikai subjektiivs.

J Janis 20.05.2007

Ej dirst, Falck darbiniek! (tu, kurš te otmazkas ļepī).

R ri4y 11.01.2008

Es jau gadu tiesājos ar Falck algu par 3 mēnešiem nevaru saņemt! Vienu tiesu vinēju uz 2000 Ls, tagad vēl viena priekšā, par morālo kaitējumu!

K Kristīne 15.01.2008

Nu ko es varu pateikt, Falck ofisā strādā bariņs ar nekompitentām personām personām(bez attiecīgās izglītības, labākajā gadījumā tā būs vidējā profesionālā izglītība), pārsvarā tur strādā "menti"no krievu laikiem, kas izglītības trūkuma dēļ palūgti aiziet un tā arī vēlējušies bez turpmākās skološanā, tā sacīt "na haļavu" izvilkt līdz vecumdienām pie tam labi nopelnot! Jo visas neizmaksātās prēmijas un atvilkumi par pārkāpumiem tiek attiecigajam kientu menedžerim, kura vadībā esošais darbinieks ir veicis pārkāpumu. Šī firma tik ļoti ir aizrāvusies ar pakaļas laizīšanu klientam, ka pavisam ir aizmirsusi solīto darbinieku atbalstu.Īsāk sakot, firma neies zaudēt lielo piķi, kas nāk no klienta, tādēl pa kaklu dabūs darbinieki(parastie apsargi) ir viņi vainīgi vai arī nav. DARBA APSTĀKĻI PROTAMS, KA NAV TĀDI, KĀ TAS NOTEIKTS DARBA LIKUMĀ(It seviški apsardzes darbiniekiem kas pilda tā saucamos dienesta pienākumus lielveikalos)!!! Grāmatvedībā strādā galīgie dunduki, jo ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kad darbinieki mēnešiem no vietas nesaņem pilnu algu un ja nezvanītu un neapmeklētu šo dižo grāmatvedi, tā arī pie savas naudiņas netiktu. Par laimi, lielākai daļai skaidri domājošu cilvēku ir pieticis prāta no šī darba devēja atvadīties. Ir protams arī tādi gadījumi, ka klients ir negatīvais tēls( teiksim SIA"STOCKMANN, Lattelecom u.c., kas veic diskriminējošas un prettiesiskas darbības) , bet šis nav tas gadījums. Fakts, A/S "Falck " nekādā gadījumā neakceptēs cilvēkus, kas ir studenti kādā no juridiskajām iestādēm, jo gluži vienkārši šādas personas ar laiku var ieņemt viņu vietu kantorī.Tādēļ ilggadējā darbinieku trūkuma dēļ klientu menedžeri mēģina pārsegt visus alkatīgi sagrābtos objektus ar pāri palikušiem pensionāriem un radijumiem, kas vairāk atgādina topmodeles un koncentrācijas nometņu ieslodzītos, vārdu sakot, radījumiem kuru svars nepārsniedz 40 kg un pie aizturēšanas viņi nevar izdarīt it neko... Skumji, bet fakts!

J janis 16.01.2008

Man nav sakara ar apsardzi, bet taapat esu cakareets citaas jomaas taapeec varu pateikt, ka ssis bij baigi labais komentaars, prieks ka kaads sauc lietas iistajos vaardos.