Factum Interactive/ factum klubs - Krāpšana

Uzņēmums piedāvā aizpildīt anketas, atlīdzībā saņemot dāvanu kartes.
Laika periodā kamēr sakrāju 100 punktus, viņi krasi izmainīja atlīdzības punktu sistēmu.Par 100 punktiem 20 Eiro dāvanu kartes vietā, tagad varēju saņemt tikai 5 Eiro dāvanu karti, kuru arī līdz šim neesmu saņēmis, lai gan ir pagājis vairāk nekā mēnesis. Pēc viņu noteikumiem jau bija jāsaņem šī dāvanu karte.
Uzņēmums uz maniem jautājumiem par atlīdzības punktu sistēmas mainīšanu neatbildēja, tādēļ arī rakstu sūdzību.
Neiesaku nevienam pildīt anketas, jo šī ir tīrākā krāpšana.
Tā var mainīt noteikumus bezgalīgi, lai reti kuram izdotos sakrāt nepieciešamo punktu skaitu un pat tad šaubos vai tiks saņemta atlīdzība.

R

Z Zoyy 24.01.2019

mansviedoklis.lv un panel.lv , vienmēr atsūta balvu :)

E Evelīna 03.04.2019

Cik ilgā laikā mansviedoklis to izdara? Itkā esot sūdzības, ka esot krāpšana

L Leilī 21.03.2019

factum.lv
Ļoti interesanti, ka pēc dāvanu kartes pieprasīšanas es vairs nevaru aizpildīt aptaujas - kā saņemu uzaicinājumu, tā jau aptauja ir slēgta.

M meldraliep 24.10.2019

Factum- krāpnieki. Esmu sakrājusi pāri 100 punktu, šobrīd pēc anketas aizpildīšanas izmet eroru, ka kļūda sistēmā un mani punkti netiek pieskaitīti.

E Edgars Šerstkins 14.07.2021

Šogad beidzot sakrāju vajadzīgo punktu skaitu minimālās balvas - 10 EUR dāvanu kartes - saņemšanai, bet laikam nebūs.

Zvanot uz factum lapā redzamo telefonu, mani informēja, ka šie cilvēki ir tikai kaut kāda veida "starpnieks", bet informāciju nodeva "konta turētājam". Pēc pāris dienām man arī piezvanīja nosacītais konta turētājs, teicās, ka tūlīt tūlīt būs e-pasts ar apstiprinājumu un visu nokārtos.

Un tā tas arī pazuda.

Godīgi, 10 EUR dēļ vairs nevēlos tērēt savu laiku, žēl, protams, ka Latvijā šādi kantori var pastāvēt, bet ne pirmā ne pēdējā krāpšanas shēma.

Iesaku visiem, kas šo lasa, vienkārši izdzēst savus kontus un nepiedalīties viņu aptaujās = netērēt savu laiku un nebarot šo krāpnieku biznesu.

J Jānis Riekstiņš 11.11.2021

Man līdzīga pieredze. Ilgu laiku iekrātie punkti netika samainīti pret naudu.

D Džigits2021 21.07.2022

Man arī radās nesaprašanās ar Factum, bet apgaismoja OpinionApp, tagad tur var redzēt, ka rimi dāvanu karte gaida (jau 3 mēnešus), pamēģināšu maxima nākamo

J jancix12 09.09.2022

Pilnīgi piekrītu arī 2022 gadā nekas nav mainījies, atlīdzības netiek izmaksātas.

A Andris Klaubergs 29.09.2022

Dāvanu karte nesūtīta stāv Fastum klubā jau trīs mēnešus, uz e-pastiem un telefonu zvaniem šie blēži neatbild.

E Edijs Bogdanovs 13.10.2022

Gaidu jau gandrīz 6 mēnešus kopš pieprasītās dāvanu kartes. Uz e-pastiem neatbild.

V Vīlusies22 02.12.2022

Pievienojos sūdzībai. Arī es savu dāvanu karti no Factum gaidu jau no jūnija. 2x sūtīju viņiem e-pastu, atbildi neesmu saņēmusi. Vairs laiku netērēju ne atlīdzības saņemšanai, ne aptauju pildīšanai.
Drošības pēc arī citur aptaujas vairs nepildu - ja nu tur atkārtosies tas pats? Jo bija laiks, kad arī Factum sūtīja dāvanu kartes...

P Par visu un neko 13.12.2022

Pievienojos tiem, kam Factum nav izmaksājis nopelnīto atlīdzību dāvanu kartes izskatā. Un šis kantoris vēl priekšvēlēšanu aptaujas taisīja, kuras sabiedriskais medijs pasniedza kā uzticamu sabiedrības viedokļa atspoguļojumu.. :D Nē, paldies, vairs neticu ne šim kantorim, ne viņu veiktajām aptaujām.

F Factum apkrāptā 13.07.2023

Pievienojos sūdzībai. Pieteicu atlīdzību vairāk kā gadu atpakaļ, visu šo gadu ar Factum nav iespējams sazināties ne pa e-pastiem, ne telefonu. Tāds melnais caurums. Bagāts jau no šīs dāvanu kartes nekļūsi - bet, ja kaut ko apsola, tad jāpilda. Netērējiet savu laiku uz Factum aptaujām.