www.sudzibas.lv Faberlic Nesājieties Faberlic konsultantos

Faberlic - Nesājieties Faberlic konsultantos

Vairāk kā desmit gadus esmu konsultants kompānijā. Liekas, ka kompānijai ir sakāpusi nauda galvā vai arī ir sākusies krīze. Ja kāds vēlas iesaistīties šajā struktūrā, tad ziniet, mūžīgi ir problēmas ar produktu piegādi, dažreiz ir tā, ka produkts Rīgas noliktavā neparādās par vairāku katalogu ietvarā, taču to piedāvā. un vai nav tiesa pasūtītājam - ko tad jūs piedāvājat, bet vai es esmu atbildīga par kompānijas nekompetenci. Neprecīzi un pavirši tulkojumi no krievu valodas, kad saņem preci, tad uz produkcijas nav nemaz latviskā tulkojuma.Mājas lapā un konsultantiem dažāda informācija ienāk par atlaidēm, par kuponiem un tā tālāk, Kas beigu beigās izvēršas par to, ka tu tos nemaz nevari izmantot. Attieksme pret konsultantu - banāla un trula. Vienā vārdā sakot - ja tu ne esi vip rangā, tad uz tevi nemaz neskatās, Un pēdējais piliens laikam bija tas, ka pasūtīšana onlainā jaunajam konsultantam izvērtās kā kazino spēle - pasūtīja par tādu cenu, bet beigās pateica, ka viņš nav pasūtījis par tādu cenu un nekāda dāvana jaunajam konsultantam nepienākas. Lūk tā. Tas saucās - ka gribi darbojies, ņem, ko mēs tev piedāvājam. Bet mums vienalga, esi tu vai ne esi. Tā lūk. Ko var gribēt ko Krievijas. Tas taču ir pašsaprotami.

M mandy 23.10.2015

Ko nozīmē vārds nesājieties?