Palasta ielas Ezītis miglā - Slikts serviss

Devāmies pusdienot uz Palastas ielas 9 Ezīti miglā. Pasūtījām 2 porcija ar vistas gaļas karbonādēm "Ezīša gaumē". Atnesot ēdienu viss šķita normāli, taču sākot ēst gaļu sapratām, ka karbonāde iekšā ir pilnībā jēla - ne tā, ka nebūtu izcepta līdz galam, bet pilnībā jēla!
Dodoties pie kases un parādot jēlo gaļu no darbinieces puses saņēmām reakciju - un?! Ko mums tagad ar to darīt?!
Nesaņemām ne atvainošanos, par ne līdz galam izcepto gaļu, ne ko. Savācam savas mantas un devāmies prom.
Vieta kur noteikti ne atgriezīsimies.

K

Good Intentions 24.05.2021

Acīm redzot vaidzēja iet uz virtuvi - kasiere tikai Kasierē.

K Kāpurs3000 24.05.2021

Vienreiz saņēmu sadegušus grauzdiņus, kurus liekot uz galda viesmīle pasmējās. Nu tā diemžēl ir. :D nodarbināti ir jaunieši, kuriem acīm redzot nemaksā pietiekoši, lai par to satrauktos. :D Saprotu Jūs un tā tās iestādes arī tiek aizmirstas.