www.sudzibas.lv Ezerkrasts Drausmīga apkalpošanas kultūra

Ezerkrasts - Drausmīga apkalpošanas kultūra

Razdutij milnij puzirj o vishkolennom personale, velikolepnoi kuhne i t.d. i t.p. Ne ustraivaite nikakih torzestv v etom "Ezerkraste". Zrja potratite nemalie dengi i isportite sebe prazdnik. Posle takogo "servisa" oni eshe shlut SMS s priglashenijami provesti u nih rozdestvenskij vecer i novii god. RABOTATJ nado lucshe, togda i ne pridetsja tratitsa na rassilku SMS.

A Anna 04.10.2009

Zamecateljnij kompleks!Obsluzivanie, eda, ukrawenie eto prosto super!kto piwet takuju cuwj kotoraja obsaljutnaja nepravda!Prazdnovala tam svoju svadjbu i mnogim sovetuju!tem bolee sas tam ocenj upali ceni, maksimaljnaja cena gorjacevo s garnirom 3, 70 i gostinicnie nomera stali vsego za 17 lat 2x mestnij!
Mesto wikarnoe, personal vsegda vstrecaet kak doma, teplo i raduwno!

S Sveta 04.10.2009

da na samom dele ja toze prazdnovala tam svoju svadjbu!vse prowlo prosto otli4no!Eda da vse bilo prosto wikarno!Personal o4enj nam pomog sdelatj naw prazdniik ewe ludwe!podarki darijat!i ceni na samom dele stali na mnogo menjwe!Rekomenduju tam pobivatj i uvidetj vse cto piwuj ploxoe eto polnaja erunda!!!

J Jana 19.01.2011

pašiem viesiem vajag vairāk uzvesties saprātīgi un neidomāties no sevi sazin ko, ka esat samaksājuši par visu, jo tātas nav un nebūs.

Z ZINAIDAKOVALEVA 21.07.2011

19, 07, 07 праздн, свадьбу, хозяева очень экономно накрыли, вместо 18 лат на 3, 5 лат, еда невкусная и несвежая, никому не советую делать там банкет, хозяйка с большим гонором, номера грязные, пропали вещи, праздник был испорчен

S Svetlana 21.07.2011

Были на свадьбе у друзей в доме отдыха „EZERKRASTS” по адресу: Ул. Эзеркраста 15-19, Рижский об., Гаркалнский р., Суниши, LV-2137

Сев за стол, на первый взгляд вполне прилично и даже с фантазией сервированный, ожидали, что и на вкус еда будет вкусной, соответствующей свадебному торжеству...а на деле оказалось все на уровне рабочей столовой.На горячее была отбивная с химической грибной подливой, и на нас смотрела не первой свежести редиска, запеченые кабачки с красной рыбой, которая подозрительно пахла. Можно конечно сослаться на жаркую погоду, но это не оправдание обветренной закуске.Овощи все были переведены на бутафорские украшения, на покушать их не осталось, да и вид их был совсем не аппетитный после художественной нарезки...очень удивили креветки в тесте, на деле оказавшиеся всего лишь крабовыми палочками, паштет в кляре, как месячной давности пончики, и много других "изысков". Когда разлили сок по стаканам и попросили официанта повторить, то он мило предложил повторить за отдельную плату через бар. Бесплатно только вода. Гости платили за соки.
С наступлением ночи гости пошли танцевать и дышать свежим воздухом на веранду, а на закрытый банкет пожаловами чужие люди. Как позже заметили, у одной из гостей, пропал мобильный телефон – но охрана только руками развела.
В номерах свежее белье оказалось совсем не первой свежести и жидкое мыло слишком жидким, до неприличия.
Утром звонили Елене, хозяйке, она нас „отправила” к администратору заведения. В свою очередь администратор молча выслушала претензии, сославшись на первый й день работы и сильную занятость. Одним словом, свадьбный банкет испортил весь праздник.

Вывод – люди, будьте бдительны выбирая место для своего праздника, "дорого" не есть всегда хорошо и качественно!

N nevesta 01.08.2011

Сейчас в 2011 это заведение РАЗВОД людей на деньги!!! Люди не делайте там банкеты!!! Праздник будет испорчен!!! Мой свадебные банкет был испорчен!!! Такого не уважения!!! Платишь такие большие деньги как за дорогой банкет, а в замен получаешь "большую жирную свинью"!!! Очень стыдно было перед близкими!!!

E Ezerkrasts 05.02.2013

Labdien, cienījamie Dāmas un Kungi!
Mani sauc Maksims Kučajs, es esmu atpūtas kompleksa „Ezerkrasts” vadītājs, sākot ar 2012. gada 1.maiju.

Diemžēl, tā ir sanācis, ka šajā saitā ir izvietotas sūdzības un komentāri par kompleksu „Ezerkrasts”.
Visas sūdzības, kuras šodien var redzēt šeit, attiecas uz periodu pirms manas vadības.
Es savukārt rakstu Jums šo vēstuli, lai Jūs varētu izprast izmaiņas, kuras ir veiktas „Ezerkrastā”, sākot ar 2012.gada maiju, kad es uzņēmos uzņēmuma vadību.

Pirmais, ko es izdarīju uzsākot darbu kompleksā - es veicu pilnu personāla pāratestāciju un pieņēmu darbā jaunus darbiniekus. Šodien kompleksā strādā absolūti jauns kolektīvs.
Banketu un restorāna ēdienkarte tika mainīta pilnībā. Uz doto brīdi tās 100% atšķirās no iepriekšējām.
Kompleksa remontā ir ieguldīti ievērojami līdzekļi, lai aprīkotu kompleksu un tā teritoriju ar visu nepieciešamo, ērtai un patīkamai laika pavadīšanai.
Ar mūsu jaunā kompleksa darbības uzsākšanu šajā internet vietnē nav parādījusies neviena jauna sūdzība.
Mūsu sadarbības partner internet vietnēs, no kurienes mūs apciemo daudzi ārvalstu klienti, ir daudz pozitīvas atsauksmes par mums.
Mūsu kompleksā tiek rīkoti lieli pasākumi, kuru pasūtītāji ir tie cilvēki, kuriem mūsu kompleks tika ietekts (ar labām atsauksmēm) no citiem mūsu klientiem.

Cienījamās dāmas un godātie kungi.
Tas, ka mūsu kompleksa viesiem agrāk ir bijis iemesls rakstīt sūdzības ir ļoti slikti!!!
Tieši tāpēc es personīgi garantēju Jums, ka vairāk nevienam no “Ezerkrasts” neradīsies iemesls izvietot sūdzības vai negatīvas atsauksmes par krāpšanos, par necieņu pret klientiem, par nesvaigiem produktiem...
Es esmu gatavs garantēt Jums to tāpēc, ka ļoti labi saprotu, jo labāk mēs apkalpojam banketus vai kompleksa viesus jo lielākas ir iespējas, ka viņi neaizmirsīs pastāstīt par mums saviem draugiem, radiem un paziņām, bet tie savukārt jau ir potenciāli jaunie klienti.
Es ļoti rēķinos tieši ar šādu reakciju: ka viens cilvēks nodod otram...
Es, protams, varētu nomainīt kompleksa nosaukumu, bet godīgi sakot, gribu, lai viesnīcas saglabā šobrīd esošo nosaukumu.
Es ļoti ceru, ka Jums būs vēlēšanās un iespēja apciemot mūsu kompleksu un pašiem personīgi pārliecināties par pozitīvajām izmaiņām.
Vēlreiz personīgi vēlos atvainoties visiem viesiem, par iepriekšējo komleksa kolektīvu, un ceru uz Jūsu sapratni.

Ar cieņu,
Kompleksa vadītājs „Ezerkrasts”