Ezekrasts - Īpašnieks

"Ezerkrastu" viesu nama labais gariņš - īpašnieks ir pilnīgs amplis. Viesu nams labā vietā, bet nu tāds padomju laika tipa. pieļauju, ka ūdeni viņš pumpē no vietējā dīķa, jo tas ellīgi smird, tāpat arī sula, ko taisa virtuvē, garšo pēc dīķa ūdens. Pats īpašnieks staigā kā rēgs tur halatā visu laiku, jo istaba viņam turpat viesu mājā. UZMANIETIES, ja svinat tur kāzas, brīdiniet, lai muzikanti nes vien savus smagos koferus no stāvlaukuma, jo konkrētajā gadījumā muzikanti pieveda aparatūru pie viesu nama ārdurvīm, bet īpašnieks to nofotografēja un pierakstīja numuru, pateica, ka viņam ar policiju labas attiecības un, ka pašam ar no tā šis tas atleks. Tā arī bija, nākamajā dienā bija atnākusi kvīts par sodu. Sods par zāles izbraukāšanu. Absolūts sviests. Kāzu svinību laikā arī brīvi pastaigājās kaut kāds viņa suna un mierīgi aizdirsa visu.
Pēdējā dienā lika mums pazust līdz 12, pēc tam slēdz durvis, bet varot pa āru svinēties. Protams kamēr visu iznesām bija nedaudz pāri 12 un viņš piedraudēja, ka būšot vēl jāpiemaksā. Tāds losis.

V

S sss 07.07.2009

vot tas ir psc :D zināsim kur netusēt