www.sudzibas.lv Extra Pizza Šausmīgs serviss

Extra Pizza - Šausmīgs serviss

Atklāti sakot, nekādu pretenziju picām nav-vienmēr viss ir laicīgi un garšīgi, bet apkalpošana, pasūtot picu telefoniski, ir vienkārši šausmīga! Nav nekādas vainas, ja klausuli pacel vīrietis, bet tā meitene-.. Es nezinu vairs, ko teikt.. Esmu mēģinājusi runāt gan latviski, gan krieviski ar viņu-vienalga! Neesmu tas kašķīgais cilvēks, bet vai tiešām tik nelaipnām cilvēkam ir vieta šajā iestādē?..

intel 28.02.2016

Ja, un cenu atkal ir paaugstinajusi par 1.50 EUR, vel pirms 2 menesiem bija 7.49, tagad jau ir 8.99, aprili bus 10 EUR, un vasara 11 EUR ?

Ieteiktu uzzvanit galvenajam, extrapizza pieder lietuvas pilsonim, rekur vina info
PICA LT, SABIEDRĪBA AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU
Artilērijas iela 43 - 12, Rīga
+371 29508889

Pēdējo reizi pirku Ziepniekkalnā, par 8.99 un bija OK, varēja būt tikai vairāk līdz malām ar piedevām izlikta.

intel 15.06.2016

Gribu vel tik update pateikt:

Pēdējā laikā extra pizza ir ļoti labas picas, varbūt tapēc ka pērku tikai 1 veidu, bet vienmēr 40 cm pica ir līdz malām, un atkarīgs kas pa maiņu citreiz vistas fileja vairāk kā siers, bet citreiz siers vairāk, bet kopumā pēdējā laikā ir ļoti labas, VIENMĒR LĪDZ MALĀM (40CM), nav tā kā LuLu picā, kur 30 cm vietā kastē iemēt kādu 17 cm kebabu.

D datshjabsm 20.11.2016

nu es par to pašu.
gan pie trubas, gan aiz letas-rupjas, neaptēstas , tupas a v i s saliktas.

Extra Pizza - APKALPOŠANA DRAUSZMĪGA

Vēlos izteikt savu viedokli par extra pizas apkalpošanas limeni, kurš diemžēl ir nekāds, un visai negatīvs, vismaz pēc piedzīvotā seviški zolitūdes un purvciema filiālē.
jā, pizas ir lētākas kā piemēram lulū vai čili, bet lidz ar to, par nožēlu, jāsecina,ka taupot uz cenniku, taupa arī uz servisa apkalpes limeni.
aiz kases stāv neapmierināti tiesibupaudzes .auņi, kuriem pilnīgi uz irst uz klientu. ne labdien, ne paldies, ne ludzu, tā vietā-rupja, neprofesionala, uzbraucoša, po ujistiska atieksme. vienmēr tadi feisi, itkā klients viniem parada visudzīvi. nu gribas tādam pateikt-nu tak ej grīdas berz,kur vispār ar cilvekiem nav jakonaktē, ja nejedz aiz letes pieklājīgi apkalpot.

karoče, vairs uz turieni nēju, labak piemaksāju dažsus evro klāt,eju uz lulū pizām, kur apkapošana ir augstā limenī, toties, nav jāskatas uz pārgrieztiem it kā sapu vušiem pārdevēju feisiem, un jābojā sev diena. ko vadībai iesaku? labāk pāugstiniet cenu savam picām, bet toties, nezaudēsiet dēl nekvalitativās apkalpošanas un pardevejiem aiz letes, klientus, kas manuprāt, vispār ir totāli garām .