www.sudzibas.lv Extra Pizza Nekvalitatīva pica jau no Maija

Extra Pizza - Nekvalitatīva pica jau no Maija

Biju parasti picu pircis reizi nedēļā, valdeku ielā 62a, kvalitāte bija ok līdz maijam, tad uzlika, ka pērkot no 10:00 - 16:00 picas cena ir 5:99, krāpnieki tik mēģina piesaistīt klientus, var redzēt. Ka pēdējā laikā daudzi produkti ir mainijušies ko liek uz picas, šķinķis ir ar ādas gabaliem malās, desa ar graudainiem taukiem... Blakus bija arī kebabu ēstuve, tā aizvērās, varbūt picai būs tas pats. Tajā laika posmā samazināta cena, un speciāli tiek taisīta nekvalitatīva pica. Var redzēt ka kopš aprīļa picas ēstuve iet uz leju, produkti paliek nekvalitatīvāki, un arī pati ceptā pica.Picas mīkla šoreiz vispār garšoja pēc miltiem un ziepēm. Strāda parasti divas maiņas, vieni cepj labu un biezu picu (Diezgan reti strādā tur), un otri cepa labi līdz maijam...Tā izskatās, ka slikti viņiem iet ar biznesu, jo produkti arī ir lētie, agrāk bija kvalitatīvi, tāpat ar to laiku, no 10 - 16 cena samazināta, bet tajā laikā cepj nekvalitatīvu picu..

K [email protected] 09.07.2015

pasutiju ar ananasiem kad aizbraucu pakalj dabuju ar kotlesu atgriezumiem

F Frodidi 10.07.2015

Pilnigi piekrītu!!! Pat pasūtot vakarā par pilnu cenu picai kvalitāte ļoti slikta.Agrāk tiešām bija labas picas. Par maiņām arī piefiksējām, kad strādā sievietes gados pica ir pusplika un nekāda, ja uztrāpa uz maiņu kad tur jauni puiši gatavo, tad picas labas!

intel 05.08.2015

Tagad vel uzlikushi cenu 7.99 (8 EUR) ieprieksejo 7.49 vieta, par tadu nekvalitativu picu nav nemaz jegas maksat, kraapnieki ...

D datshjabsm 20.11.2016

ES NESHAUBOS,KA TIE .AUNJI, KAS TAAS PIZAS TAISA UN IZVADAA, KAA ARI TIRGO, JA KAUTKAS VINIEM NEIEPATIIKAAS, NU KAUT VAI KLIENTA BALSS VAI FEISS-VINJI-IESPLAUJ VAI IELEJ URYYNU VAI NOMET ZEMEE . ESMU VISMAZ REDZEEJIS,KAA VIENAA NO PICAAM, PAARDEVEEJA UZLEEJA KO LIIDZIIGU DZELTENAM SHKIDRUUMAM... TAA KAA-NEVIENAM NEIESAKU CHAKAREET SEV NERVUS, VESELIIBU UN VNK NEMT PICAS NORMAALAAS EESTUVEES, NEDOD DIES VEEL NOINDEETIES,JO KAS ZIN, KO VINI TUR LIEK VIRSUU,NEMIET PIZZAS VNK TUR KUR STRADAA ADEKVAATI DARBINIEKI.BET NENEMIET TAAS EXTRAPIZAA,UN LAI SHIE EXTTRAPIZAS DEBYLYKI PALIEK BEZ DARBA. JO ILGI AR SHAADU TE ATTIEXMI BODE NENOTYUREESIES, TAS IR 1000%.VADIBAI IESAKU, PIENEMT MMEERUS,KA NE BIZNESA DRIIZ NIBUUS.