Extra Pizza - Dazads

Esam diezgan bieži klienti šajpicas ēstuvē, katru reizi viņiem ir kāds misēklis.Šodien 15.03.2014 pasūtīju picu pa mob telefonu 19, 23 solīja ka pēc 30 min būs gatava .Aizgāju pakaļ uz ko man atkal atbildēja ka jāgaida vēl 30 min .Kad palūdzu sūdzīb grāmatu man atbildēja ka nav uz ko es pajautāju kāpēc viņiem nav karšu norēķinu termināls , neko nemācēja paskaidrot. Šis uzņēmumms pieder Lietuvietim kurš droši nemaksā nodokļus Latvijā un personāls diezgan slikti runā valsts valodā .Naudas atlikumu atdodpēc iespējas sīkākās vienībās nerēķinoties ar klientu.

P

S sunskakisvarnapele 16.03.2014

Man netalu no majam ir Extra Pizza un kad pastiju, vienmer biju apmierinata ar kvalitate, pat ja bij kadas 20 minutes japagaida uz vietas, kamer cepa. Tev vairak skauz ka tas ir leisu uznemums? Protams, ka gandriz visas pizzerijas, jo latviesi diemzel nemak ne pizzu cept, ne sushi taisit, tikai Kirsons ar Lido pastav, paldies dievam. Un starp citu, esi parliecinats ka visi latviesu/vietejie uznemumi maksa nodoklus?