www.sudzibas.lv Extra Pizza Apkalpošana drauszmīga

Extra Pizza - Apkalpošana drauszmīga

Vēlos izteikt savu viedokli par extra pizas apkalpošanas limeni, kurš diemžēl ir nekāds, un visai negatīvs, vismaz pēc piedzīvotā seviški zolitūdes un purvciema filiālē.
Jā, pizas ir lētākas kā piemēram lulū vai čili, bet lidz ar to, par nožēlu, jāsecina, ka taupot uz cenniku, taupa arī uz servisa apkalpes limeni.
Aiz kases stāv neapmierināti tiesibupaudzes. Auņi, kuriem pilnīgi uz irst uz klientu. Ne labdien, ne paldies, ne ludzu, tā vietā-rupja, neprofesionala, uzbraucoša, po ujistiska atieksme. Vienmēr tadi feisi, itkā kluients viniem parada visudzīvi. Nu gribas tādam pateikt-nu tak ej grīdas berz, kur vispār ar cilvekiem nav jakonaktē, ja nejedz aiz letes pieklājīgi apkalpot.

Karoče, vairs uz turieni nēju, labak piemaksāju dažsus evro klāt, eju uz lulū pizām, kur apkapošana ir augstā limenī, toties, nav jāskatas uz pārgrieztiem it kā sapu vušiem pārdevēju feisiem, un jābojā sev diena. Ko vadībai iesaku? Labāk pāugstiniet cenu savam picām, bet toties, nezaudēsiet dēl nekvalitativās apkalpošanas un pardevejiem aiz letes, klientus, kas manuprāt, vispār ir totāli garām.

D

Izturību Extra Pizza apkalpojot "klientus, kas manupraat, vispaar ir totaali garaam"!

S sucksuca 20.11.2016

autors pilnigi taisniibu uzrakstija, a ko tu te lerksti , bezteemaa akal, redzu ka tu arii esi viens no tadiem smakojoshiem makrosuudiem no kuriem reaali vaatee. saklajusi esi pussuudziibas ar saviem pusde bilajiem vemekliem. gadijumaa neesi noziedxzniece iveta no dee pils chuhnas par kuru visa guugle pilna ar sudzibaam un izbanojumiem?tagad slepies shite kapeikaas pelnot no nika romaxsoft ???

ivka
Datums: 21.10.11. 22:19

varam sazinaties?
Datums: 22.10.11. 17:54

Kāpēc? :D
Datums: 22.10.11. 21:37

gribeji tak ko pamainit...
Datums: 22.10.11. 21:59

Es, vai? :) Te klons manā vietā ārdās :D
Autors: Ivkai
Datums: 22.10.11. 22:00

Tu no Rīgas Pārdaugavas esi?
Autors: ivka
Datums: 23.10.11. 01:52

nee,Bolderaaja,silikonu iela34-9,nikns viirs
Datums: 23.10.11. 12:25

Klons dzīvo Pārdaugavā un ir nikns, tāpēc staigā strīpainās biksēs sanitāra pavadībā :) Es nedzīvoju Rīgā :D
Datums: 23.10.11. 14:17

Lūdzu piedošanu visiem par maniem stulbajiem izlēcieniem!

Lūdzu mani atvainot -es brīžiem neatceros ko iepriekš esmu rakstījusi . Man vējš drusku smadzenēs sapūta . Lūdzu piedošanu visiem par maniem stulbajiem izlēcieniem gan šajā forumā , gan SAP-ā , gan citur !

Es pati dzīvoju Zilupē . lielā mājā . Ar dzīvi esu apmierināta , man ir darbs un pastāvīgs hobijs -kolekcionēju vīriešus .
Datums: 23.10.11. 15:51

Labi, es Tev piedodu :)
Aigar, bet kā Tev ar bijušo sievu, vai esošo, Tev taču blakus topikā vēl jādala manta? ;)
Datums: 24.10.11. 14:48

Klon, es tev neko nepiedodu! Kas tev par daļu ko Aigars ar sievu dara?
Autors: krūmroze
Datums: 25.10.11. 03:56

Ivkas klonam ir uz Ivku baigais zobs-uzvedas kā mazs bērns!
Datums: 25.10.11. 08:50

Uz mani nevienam nevar būt nekāds zobs! Neko sliktu nevienam nedaru , ne par vienu neko sliktu nerunāju :) ! Esmu ļoti laba, jauka , skaista , veiksmīga uzņēmēja !
Autors: :))
Datums: 25.10.11. 21:50

Ivka neķer aubē, tas klons te biezi visiem pie...pi... saas... arī man taa bija, . Klons cenšās aizbiedē no foruma, nesen te apdirsās uz arčiju,krānu, upsi... kādu laiku jau bija pazuduši, re un atkal atgriezušies:))
Datums: 26.10.11. 14:30

Es jau neķeru, ko uz klonu daudz apvainoties, uz slimiem jau nedusmojas :) Tik žēl, ka Aigars aizmuka, būtu interesanti diskusiju turpināt :)
Autors: aigars
Datums: 29.10.11. 20:43

kapec aizmuka? pagaju malina, lai vari izplosities.
Datums: 30.10.11. 00:23

Ak, Aigariņ, tie daudzie kloni mani ir ļoti nogurdinājuši ... Esmu ļoti daiļa, slavena un veiksmīga, tāpēc daudzi mani apskauž un kopē manu uzvedību ... Pilnīgi, šausmas! Miera nav ne dienu, ne nakti no tiem kloniem.

Un tā, Aigariņ, no kuras vietas turpinām mūsu auglīgo diskusiju?
Datums: 30.10.11. 16:12

Es arī pagāju maliņā :)
Tā, ceru, mazgadīgie kloni izplosījušies un palīgskolas brīvlaiks arī iet uz beigām, tāpēc šeit būs klusums. Ja viņi uzskata, ka ir daiļi, slaveni un veiksmīgi, lai jau tiek :)
Par lietu: ja atklāti, ne visai sapratu, ko un kur gribēju pamainīt:) Var detalizētāk, no kurienes tāda informācija? :)
Datums: 31.10.11. 10:28

Tišš projām klons tāds!
Datums: 31.10.11. 11:02

Palasīju forumu un sapratu: lieta grozās ap daudzveidību :)
Autors: Apolinārijs
Datums: 31.10.11. 12:46

Par Ivku daudzveidību: Ivka īstā, Ivka viltotā, Ivka klonētā, Ivka neīstā, utt. Katrs var izvēlēties kuru Ivku grib. Aigariņ, kuru Ivku gribi? Var būt visas - būs daudzveidība!
Autors: Kloni
Datums: 31.10.11. 14:10

..atkal aizdirsa tēmu!
Datums: 31.10.11. 14:28

... jā to es labi protu. Dodiet man jebkuru tēmu, aizdi...šu, ka prieks būs lasīt!
Ar to arī esmu ļoti slavena - ar tēmu aizcūkošanu!
Autors: Stulbajam Ivkas klonam
Datums: 31.10.11. 15:45

Esi jau, esi. Un aizmirsi piebilst, ka vispār esi vīrietis -gejs un laimīgs tāpēc.
Datums: 31.10.11. 22:14

visas? ka man visas? man vajag vienu, bet diemzel tas vairak nebus. ko teikt? pats vainigs. nemaceju
Datums: 31.10.11. 23:15

Au, čoža atkal saniezējās. Laikam no pārāk treknās kāpostu zupas:(
Autors: Tā, kas viena
Datums: 31.10.11. 23:43

Aigar! Ja vēlies, es Tev rīt no sava normālā e-pasta ko uzklabināšu. Par dzīvi, par to, kā Tev atrisināt tās juridiskās problēmas ar kopīpašumu (no cita topika). Ja kas, te tikai nolaižu tvaiku. Un tie mazgadīgie seksuāli norūpējušies kloni man ir dziļi vienaldzīgi. :ai jau raksta, slimniekiem arī kaut kur jāizpaužas.
Datums: 01.11.11. 08:47

Ivka vai cik tu pareizi pateici "lai jau raksta, slimniekiem arī kaut kur jāizpaužas". Šito tu par sevi, vai nē?! Tu takš tā parasti izpaudies! Cūkojies, mēslojies, uzmācies un komandē citu ļaužu tēmās!!!
Tikai pasaki Aigaram, ka tu neeesi un nekad neesi bijusi juriste! Lai šams zin, ka tu tikai asti cel!!!
Datums: 01.11.11. 10:45

Tu mani personīgi pazīsti, ka zini, kas es esmu un kas nē? Nezini! Paguvi žulti nolaist blakustēmā par vīriešiem, vīriešus apkakāji, tagad mana kārta? ;) Atslābsti tak...
Datums: 01.11.11. 10:50

Puse Daugavpils tevi pazīst! Neesi tu nekāda juriste! Izliecies tikai un maldini cilvēkus!

Savu blakustēmu man vari nepiesiet! Pat nezinu par ko tur ir runa! Pati esi visus apkakājusi! Tā tu Ivka dari citu cilvēku tēmās - piecūko un piemēslo!
Datums: 01.11.11. 10:55

Jā, kā tad... Un tu mani pazīsti? Ja pazīsti, tad uzraksti, kā sauc? To tu nevari, tāpēc ka lej pa tukšo... Un šobrīd mēslojies svešās tēmās tu pati. Starp citu, man, ne tev adresētā tēmā...
Datums: 01.11.11. 11:13

Oj, oj! Atradusi ar ko lepoties! Ivkai adresēta tēma! Un KĀDA tēma!!! Ja jau nav dzīvē ar ko palepoties, tad atliek tikai TĀDA TĒMA!!!!! Iepazīšanās internetā, lai dažādotu seksu!!!
Parādi vīram, lai arī šams ar tevi palepojas!
Datums: 01.11.11. 12:45

Iedzer nervu zāles :)
Datums: 01.11.11. 17:08

Un nerunā ar mani tādā tonī. Man riebjās, ja man kāds aizrāda. Jo man nedrīkst kurš katrs aizrādīt. Jo es esmu īstā un jūs visi tikai kloni, kuri klonējās viens ar otru un liekās viens otram virsū un apakšā un čupojās, līdz kaut kas lipīgs un balts sāk tecēt tiem visapkārt. Un šādi lai man aizrādītu-neciešu. Nevienu neciešu, jo esmu īstā!!! Īstā!!! Un juriste īstā!!! Sapratāt!!!!!
Autors: inga
Datums: 01.11.11. 20:55

Toč jukusi! Kam tad jādzer tās nervu zāles - pašai trakajai Ivkai!
Datums: 01.11.11. 21:49

nu jau sakas galigais sviests. vai ne? ivka nu uzraksti. gaidisu
Autors: Delfu foruma administrācija
Datums: 01.11.11. 21:52

Škic, kloni, no foruma pildīt mājas darbus!
Datums: 02.11.11. 16:10

es esmu ivka-pivka kapijas varitaja, diplomdarbu rakstitaja, leksusu pirceja, balsotaja par saskaņu mūžu mužos...

S sucksuca 20.11.2016

vnk ierakstiet guugle ivka no de-pils delfi forums, un jums izleeks 100 un 1 sudziba par so slymo radyjumu

Ivka un sapforums
Datums: 21.02.11. 23:37

Ivka sapforumā pa īsto dod vaļā!:)))))

Autors: DDDD

Datums: 18.02.2011 20:54

Atvainojos par iepriekšējo tekstu, man drusku smadzenes aizputinātas. Jāsauc firma lai iztīra. Eju gulēt. Lai jums visiem jauks vakars!

Datums: 18.02.2011 20:56

Sergejam vnk ir atšķirīgs viedoklis, un ar vārdu ,,smirdīgs" viņš domāja uzbāzīgu uzvedību. Būsim atklāti, kuram patīk, ja otrs nesaukts ar padomiem (bet biežāk ar uzbraucieniem) lien viņa teritorijā? Nevienam! Un šajā gadījumā visādi teksti par pilnmēnesi un 40-gadīgajiem vīriešiem - psihiatrisko slimnīcu klientiem - ir ka brēcieni, kad citu argumentu nav. Kāpēc viņš raksta šajā tēmā? Elementāri - cilvēkam ir suns un viņam interesē dzīvnieki, cilvēki, kam to nav, apgrozās citās sadaļās. Vai viņam nav tādu tiesību iztekties kā jebkuram?
Autors: DDDDD

Datums: 18.02.2011 20:59

Piedodiet, es tomēr nevaru aiziet gulēt - pilnmēness tomēr. Tad es nedaudz saasinos un verbālās nesaturēšanas rezultātā pied...šu visu forumu. Lai mums visiem jauks vakars!
Datums: 21.02.11. 23:42

Datums: 18.02.2011 21:00

Paskaidroju, ka piestrādāju par personīgo sekretāri. Uzminiet pie kā? Elementāri - pie Sergeja!
Datums: 21.02.11. 23:43

Datums: 18.02.2011 21:02

20:54 rakstošajam klonam: raksti pati par sevi, ne par mani! Ne tev būs regulēt, kur man iet. Ja ir pretenzijas, otkroj ļičiko, Guļčitaj, un raksti ar savu niku. savādāk izskaties pēc gļēvas aizmugures čurātājas - apčurā paksi un aizmūc...

A no Ķ, kā var izmācīt, lai nomāktu instinktus? Teorētiski jau pareizi, bet cik no aizņemtajiem lauku cilvēkiem pēc visiem noteikumiem dresēs suņus? Arī par kastrēšanu - laukos arī 10 Ls ir nauda, jo daudzi dzīvo naturālā saimniecībā - ir gaļa, piens, olas, kartupeļi, bet skaidrās naudas nav un visi darījumi notiek barterā. Arī vetārsti laukos ir aizņemti, un ja laukos sauc vetārstu, tad pie liellopiem, vai ja sunim nopietnas veselības problēmas. Nu nav šeit bagātā Eiropas sabiedrība un nebūs vēl ilgi.
Autors: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Datums: 21.02.11. 23:43

Datums: 18.02.2011 21:23

Piedodiet, es nemaz neesmu tik ļauna un slikta, es vienkārši gribu kaut vai kripatiņu uzmanības, kaut vai internetā... Tāpēc ik vienā tēmā es oponēju, jo tā vienkārši ir, ja pat sirds dziļumos es jums piekrītu... tad mani vienkārši neviens neievēros. Un cik labi, ka laukos ir ievilkts internets! Lai jums visiem jauks vakars!
Autors: DDDDDDDDD
Datums: 21.02.11. 23:48

Autors: Sergejs
Datums: 18.02.2011 22:53

Viss, čau! panācāt savu smirdoņi! Aizeju no šī foruma, ja kādam suņukam nepalīdzēšu tikai tāpēc, ka neizlasīšu par problēmu, tas būs uz jūsu kropļu sirdsapziņas, ja jums tāda ir! Pārāk pretīgi te smird! čau!

Autors: Sergejs
Datums: 18.02.2011 22:55

Ivka, atraksti rit uz e-pastu!
Autors: ddddddd
Datums: 21.02.11. 23:48

Datums: 18.02.2011 22:55

Nēeee, Sergej... nepamet mani! Vismaz putnu dēļ... neej prom... Kopā mēs varam visu! Glābsim pasauli!
Autors: sssssssssssss
Datums: 21.02.11. 23:49

Datums: 18.02.2011 22:59

Labi, atrakstīšu :)
Klon - man liekas, Tev pašai vajadzīga palīdzība un dakteris. Ok, es arī atstāju šo topiku, visu gaišu. Un putnu dzīvības it tikpat vērtības kā suņu un kaķu, tas tā, pārdomām.

Atvainojos, nezināju, ka slimība ir tik ļoti progresējusi. Ļoti ceru, ka Latvijā ir vēl kāda medicīnas iestāde, kas spēj palīdzēt tik smagi slimam cilvēkam. Bet termins "makrosuuds" man patīk!

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Es tiešām nezinu, vai Dobelē ir psihoneiroloģiskais dispansers, bet Janai no Dobeles vairs nekādas zāles nepalīdz. Laikam domā, ka Ivka esmu es. Un ka Tu, Romaxsoft, esi es. Diemžēl neesmu ne viens, ne otrs, bet man tiešām patīk, ka to darbā iekārtošanās aģentūras krāpnieci interneta ārēs kārtīgi izvazā un sadod pēc nopelniem.

C Chelsey 20.11.2016

Ko Tu pīpē?!?! Dod man arī.

S sucksuca 20.11.2016

romaxsoft tu neesi pat klozzetpodu sanitaars lai te vaarstiitu muti par diagnozeem. taa kaa skaties, ka nebuus jaatbild peec KL 157 panta. pieraksti tikai klaat manu vardu uzvardu. vai izkliec datus kjaa to izdarija ivka, tapec tgd sezh apm. un veel. ja neko nesaproti, tad varbuut veerts ir to savu lielo skirbu pieveert vai PIETUREET kaut vai ar roku??? a ?

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Ļoti liels prieks, ka ir citi, kas tev, nenormālā Jana no Dobeles, sadod pēc nopelniem! Nestāsti pasakas, neviens nesēž un nesēdēs, likumu pārkāp tikai tu. Ceru, ka tavai vīramātei ir laba veselība.

C Chelsey 20.11.2016

Wtf???? :D cepjās te par kaut kādu ivku hz kādu un blato :D Jēziņ, ir skumīgi apzināties, ka tiešām tādi starp mums dzîvo.

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Man liekas, ka viņa domā, ka Ivka esmu es un Romaxsoft arī esmu es. Neesmu, tiešām nē :) Kādreiz no manis dabūja pēc nopelniem, tagad asinsnaids uz visu mūžu, visur es rēgojos.

Laikam jau sanitāri pret Tevi bijuši īpaši rupji. Diagnozes noteikšana neklātienē nav mana specialitāte, un ar KL nevajag biedēt, tu šobrīd jau esi pārkāpis divus APK pantus, par kuriem var nākties šķirties no visai ievērojamas naudas summas. Ja vēlies turpināt šo diskusiju, varam šo lietu risināt ar trešās puse organizāciju palīdzību. Un no naudas soda neatbrīvos arī diagnoze par garīgo saslimšanu.

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Romaxsoft, gribi, nosūtīšu linku, kā viņa izskatās dzīvē? Sapratīsi, kāpēc viņai smadzenes sagājušas sviestā. Kādai policijai viņa var nodot, pati mēslos līdz acīm, ar visām savām šantāžām un draudiem.

A ainis.bainis 22.11.2016

tavi draudi tiks tuvākajā laikā nodoti POLyCIJAI, skaidrs????
un maksāsi par publisku manis nody ršany., idor.
iebāz sev d...savus "APK pantus" .
skatos ka tev neviens tavu lielo skirby nav āizveris nekad.
esi pievēmis te gana daudz lai tevi pašu varētu IESĒDINĀT par NESLĀVS CELŠANU cilvēkiem!!!!kur nu vel krimināllyetas ierosināt

C Chelsey 23.11.2016

A forši no dažādiem profiliem komentēt? :D

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Šitai te ir pierasta lieta. Grib, lai visi domā, ka viņa ir daudzi :D