Express Shop - Brīdinājums

Esiet uzmanīgi iepērkoties interneta veik. expressshop! Visu pārbaudiet un pārprasiet.Es noticēju rakstītajam piedāvājumā par mobilo telefonu Sony Ericsson G 502i., ka ir USB vads, atmiņas karte.Un vēl nebija minēts, tāds "sīkums", kā valoda.Nācās izvēlēties ķīniešu, angļu, krievu.Nebrīdināja, ka piedāvātais neatbilst, kad izdarīju pasūtījumu.Nu dievs ar valodu, lai paliek.Samaksāju par telefonu, uzdāvināju meitai.Cik nepatīkami bij un galvenais meitēnam, tā sajūta nav aprakstāma vilšanās, pretīgums, pati jau ar vainīga, lēti iznesta.Labi, domāju piezvanīšu, apstāstīšu, kam negadās kļūdīties, atdos.Teica, ka jā, lai atbraucot.Pieprasīja atstāt tel. aparātu, tad atdošot un vadu ar līdzi. Meita neatstāja, nesaprata kāpēc jāatstāj telef., lai dabūtu vadu.Atmiņas karte gan nepienākoties, oponēju, ka minēts piedāvājumā, nekā...Valodu tomēr ielika, pašām gan vajadzēja vest... Šis man bij otrais pirkums internetveikalos vispār, nu gan zinu, ka arī pēdējais.Pirmo x cita firmas i-net veikals, atveda pavisam citu modeli, lētāku protams, bet nu gods, kam gods samainīja.Cerēju ieekonomēt laiku, bet sanāca ne tikai laiku zaudēt, bet arī nervus.Naivā, tante, ne velti saka, ka :mūžu dzīvo, mūžu mācies.

X xtra 03.03.2009

Kaut kads murgs seit uzrakstija.