www.sudzibas.lv Excilor maldinoša reklāma

Excilor - maldinoša reklāma

Neticiet maldinošajai reklāmai, ka Excilor zīmulis it kā iesūcas nagā un ārstē nagu sēnīti. Esmu saskāries ar šo problēmu un vērsies pie dermatologiem. Ne viens vien dermatologs atzīst, ka šāda veida līdzekļi nespēj pilnvērtīgi ārstēt nagu sēnīti.

Kad vērsos Zāļu valsts aģentūrā ar sūdzību, ka dermatologi šāda veida kā Excilor aplikatorus neatzīst par ārstniecības līdzekļiem, Zāļu valsts aģentūra atbildēja, ka Excilor ir reģistrēta kā medicīniska ierīce, kuras lietderīgumu kontrolē Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Kad vērsos Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, viņi atbildēja, ka šāda veida medicīnas ierīču kontrole nav iekļauta viņu 2017. gada plānā. Tātad šādus tā saucamos "brīnumlīdzekļus", kuri nav nekas citas, kā ar ķīmisku vielu piesātināti flomāsteri, var reklamēt jebkurš, kuram pietiek nekaunības apgalvot, ka tie kaut ko ārstē.

J jssj 26.06.2017
Krāpšana

Vējā izmesta nauda, neticiet! Kā bija problēma, tā arī palika, ne par mata tiesu neuzlabojās.