www.sudzibas.lv Eweb System Spammeru kantoris: telefona terrorisms/uzmākšanās

Eweb System - Spammeru kantoris: telefona terrorisms/uzmākšanās

+370 5 207 8199

Kādu dienu "delfi" portālā pamanīju banneru ar reklāmu. Uzreiz ir bijis redzams, kā fake lapa. Atsauksmes, teksti, fočenes un tml.
Piedāvāja tabletes tiem, kuri grib tikt vaļā no lieka svara.
It kā aptiekā viņus nepārdod, un visspār, spēlējam spēli - atver 2 no 10 lodziņiem, un saņem atlaidi, kuro redzi lodziņos. Nu un vēl vajag atstāt savu telefonu.
Es pa prikolu to visu izdarīju un aizēju čūčēt.
Pēkšņi dzirdu telefona zvanu.
Zvana no šī numura.
Es nospiedu "atteikt" un bloķēju šo kontaktu.
Pēc pāris dienām skatos, viņi joprojām mēģina mani sazvanīt.
Es atzvanīju pats, pāsūtīju pa māti, atgadināju par lr kriminallikuma 134. Pantu (telefona terrorisms un uzmākšanās) un nometu klausuli.
Pēc pāris stundām "whatsapp'ā" man raksta no kaut kāda bizness profila, piedāvājot to pašu, jau no vietēja numura.
Nezinu ko darīt: it kā un nospļāuties, jo es neredzu viņu zvanus, kāmēr neienakšu "melnajā sarakstā" un rakstīt uz menteni jēgas nekādas un tracina, nez kāpēc...

MURAKAMI 20.09.2021

Vietējāis numurs.

Good Intentions 21.09.2021

Prikolists! Prikola pēc varēji nenorādīt savu īsto numuru. Jebkurā gadījumā tagad tavs numurs sērfos pa dažādiem SIA līdzīgi, kā spams e-pastā.