Evopipes - Attieksme

Gribējām piedāvāt evopipes savus pakalpojumus zvanot šìtai personai kura atbild par loģistiku. Runājot ar viņu biju nedaudz sajūsma par to, kā, var turēt tādu neprofesionālu, rupja un bezatbildīga. Tēlojot no sevim kaut kādu princesi, viņa nezinot cilvēku uzvedas ka bērnu dārza. Runājot ar šoferiem visi ka viens Saka ka nesaprot ka var turēt tādu "быдло". Meitenīt tu strādniece, tev jākomunicējas ar cilvēkiem, gribi tu vai negribi to, tev japeln naudu uzņēmumam, tagad savas 3 mašīnas nesūtīšu un nebojāšu nervus... Tas ir Latvija, neliela valsts, ziņas drīz visi par tavu netīro meli.

16.02.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Evopipes Support Pārstāvja atbilde 25.02.2021

Nākošajā dienā pēc šīs sūdzības ievietošanas mēs telefoniski sazinājāmies ar personu, kura šo sūdzību bija ievietojusi. Mēģinājām izprast problēmas būtību un to atrisināt, tomēr pretī saņēmām agresiju un rupjus lamuvārdus. Persona arī atteicās nosaukt savu vārdu, uzvārdu un firmu, ko tā pārstāv. Kā arī atteicās izņemt šo sūdzību, kurā apmelo mūsu uzņēmuma darbinieci un mūsu uzņēmumu.

Mēs noskaidrojām gan šīs personas vārdu un uzvārdu, gan transporta firmu, ko tā pārstāv. Secinājām, ka esam sadarbojušies senākā pagātnē, bet ļoti niecīgā apjomā, arī nekādas domstarpības līdz šim mums nav bijušas, tāpēc mums vēl jo vairāk ir nesaprotami šīs personas agresijas iemesli. Visticamāk tam ir kāda personiska motivācija. Arī telefoniski šī persona atzina, ka mūsu darbiniece neko rupju viņam nav teikusi vienkārši lūgusi pārzvanīt uz darba telefona numuru.

SIA "EVOPIPES"

Vagons Komā 17.02.2021

Nu un ko viņa tieši teica?