Evolution Latvia - Krāpšana

Evolution Latvia vakancēs apgalvo, ka grafiks ir lokans. Taču man neļauj apmeklēt dzimšanas dienas svinības, pat ja 2 nedēļas iepriekš paziņoju par to. Vai nu uzņēmums bezkaunīgi melo vai arī vadītājs nepilda Amata pienākumus un nemeklē aizvietotāju. Dzimšanas diena ir reizi gadā, bet darbs ir katru otro dienu.
(ātrāk par 2 nedēļām par dzimšanas dienas svinību konkrēto datumu es nezināju, jo neviens no maniem draugiem neplāno dzimšanas dienas mēnesi iepriekš kā daži labi indivīdi)

16.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ž

Komentāri (2)

T Tevnebuszagt420 17.02.2024

Pats saki, ka dz/d ir tikai reizi gadā.
Pēc tam saki, ka neviens svinības neplāno laicīgi.
Likās loģiski? Ja jau tikai reizi gadā, konkrētā datumā, tad nez kad varētu svinēt? 5mēn iepriekš?
Oficiāli atvaļinājumu jāpiesaka vismaz mēnesi iepriekš.

ž žmudzis 17.02.2024

Es nepazīstu nevienu, kas var ieplānot pasākumu veselu mēnesi iepriekš. Divas nedēļas ir krietni daudz laika, lai darba vadītājs atrastu aizvietotāju, ja ne pats pildītu azartspēļu vadītāja pienākumus uz vienu maiņu gadā vienam darbiniekam. Apsmiekls.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes