www.sudzibas.lv Evita Eistere LZTI Slikts serviss, nolaidība pret klientiem

Evita Eistere LZTI - Slikts serviss, nolaidība pret klientiem

Labdien! Vēlējos pasūdzēties un varbūt arī iegūt kāda konsultāciju, saistībā ar nepatīkamu pieredzi ar kuru saskaros, cenšoties novienoties ar Evitas Eisteres kantori. Situācija tāda - esmu attapies diemžēl pie šīs tiesu izpildītājas (jā zinu, nav ko ielaist parādus u. T. T. , bet diemžēl mana situācija tāda bija) , tagad cenšos ar viņiem novienoties par samaksas kaut vai grafiku vai vispār par kaut ko vienoties, bet diemžēl no viņu puses neesmu saņēmis pilnīgi neko, nedz informāciju nedz pat telefona zvanu. Kad sazinos ar viņiem, tad katru reizi man saka to, ka ar jums sazināsies attiecīgais cilvēks tuvākās 2 dienās. Nu jau ir pagājušas 2 nedēļas un 5 dienas kopš esmu sācis ar viņiem savas sarunās un centienus, bet no viņu puses absolūta 0.
Varbūt kāds ir bijis līdzīgā situācijā un var ieteikt ko darīt un kā labāk arī ar šādiem nolaidīgiem valsts rīkļurāvējiem censties sadarboties?
Paldies!

Jo

Ak AK-74 06.12.2018

A ko tur vēl ko vienoties, zti tikai izpilda likumu, es ar tam visam izgāju cauri iztiekot ar pusi no minimālās (uzturlīdzekļu parāds) kādu laiku, pēc tam ar minimālo.
Nobloķās Tev kontus, atsūtīs izpildrakstu uz darbavietu, kad darbavieta sāks atvilkt no algas, vari rakstīt iesniegumu lai atbloķē kontu. Visas darbības cik palicis vēl maksāt vari skatīties "mani izpildu raksti" logojoties caur e-latviju.

Ak AK-74 06.12.2018

p.s. šā procesa laikā neesmu ne reizi komunicējis ar ZTI, ne klātienē, ne neklātienē, vienīgais bij manis nosūtītais e-pasts lai atbloķē kontu.

Jo Jonjsss 08.12.2018

Man uz nevienu e-pastu pat atbildes nav bijušas. Cik man pazīstamais stāstīja, viņš sazinājies bija arī ar zti un tur viņš novienojās un visu izdarīja 3 dienu laikā. Šajā gadījumā man par nu 2 nedēļām nav pat atbildes epastā... :/

Em Emma1234321 06.12.2018

Vari sazvanīties ar savu banku un sniegt rīkojumu lzti pārskaitīt atbilstošo parādu

Jo Jonjsss 07.12.2018

Šādu variantu nebiju pat iedomājies! Paldies! :)