Evija Kantiņa - Slikts serviss

Samaksājām par divām diennaktīm 100€, palikām vienu, naudu neatgrieza atpakaļ. Trauki bija netīri, ledusskapis bez saldētavas, stipra lietus laikā no griestiem pilēja ūdens, plītiņas nav, gultas gulēšanai nebija ērtas, čīkstēja. Žēl samaksātās summas par šādu servisu un attieksmi no īpašniekiem.

Good Intentions 30.07.2021

Žel, ka bildes neuztaisījāt.🙃

M Madara Svirkoviča 08.08.2021

Ir bildes un video, pievienošu.

M Madara Svirkoviča 08.08.2021

Papildinot tekstu. Bijām 4 cilvēki ar bērniem kopā, kaut ko izīrējām pirmo reizi 30 gados. Neviens pa telefonu nebrīdināja, ka nav, kur sildīt ēdienu, kad palūdzām kaut kā šo problēmu palīdzēt atrisināt, mums pateica, ka vajag sludinājumu kārtīgi lasīt (paldies par attieksmi). Braucām meklēt, kur iegādāties plītiņu.

Sludinājumā minēts, ka ir ledusskapis. Atbraucām ar aukstuma somu un produktiem, ko glabāt saldētavā, saldētavas nav. Pats ledusskapis ar atstātu kolas pudeli no kādas ballītes (krūzēs un glāzēs alkohola un kolas pēdas, trauku līdzekļa pudele bija tukša, pirkām savu). Paldies vismaz par tualetes papīru.

Abas gultas bija dīvāni, ne gultas. Vienu var redzēt sludinājuma bildē, nekvalitatīva gultas veļa, bet vismaz tīra.

Šī vieta nav paredzēta vecākiem ar maziem bērniem, par ko mūs nepabrīdināja. Piezvanot likās tik jauka attieksme, bet, kad naudu samaksājām, tad viss mainījās.

Mēs nepalikām otru nakti, ļoti sliktu laikapstākļu dēļ, negribējām sēdēt telpās, atbraucām no Daugavpils iepazīt Ventspili, bet īpašnieces attieksme bija aizvainojoša.

Lietus video filmēts tikko, kad bijām izbraukuši no īres dzīvokļa.

M Madara Svirkoviča 08.08.2021

Ekrānuzņēmumi no abiem video (varu pievienot tikai bildes, video formātu nepieņem).