AtrisinātaEverEco SIA / ledakcijas.lv - Slikts serviss

Nopirku savam akvārijam led apgaismojumu ar visu aprīkojumu, barošanas bloks u. T. T. Pasūtījumu saņēmu vēl ciešamā laikā, bet kad sāku pakot ārā un skatīties, led lampas nebija iespējams savienot, trūka detaļa, jo gan barošanas bolkam, gan led lampām bija vienāda izeja/ieeja. Biju ļoti vīlies, jo domāju ka savus pasūtījumus komplektē un pārbauda speciālisti, bet izrādās tev pašam labāk visu salikt un sakomplektēt.
Bija jāpasūta papildus vadiņš, lai savienotu led lampu ar strāvu. To pasūtīju turpat ledakcijas.lv un norādīju piegādes vietu - saņemt veikalā! Viss ir baigi feini, tikai kad bija gatavs pasūtījums saņēmu sms ar ka jāierodas ledakcijas.lv veikalā, Katlakalna iela 10, kur tas veikals protams ka nav. Zvanīju un prasīju kur tad jūs esat Katlakalna ielā 10, izrādās kvartālu tālāk Cesvaines iela... Nopietni? Sanāk ka katrs, kas pasūta savu preci ar saņemšanu veikalā jums zvana? Tā ir jābūt?
Papildus visam e-pastus mēs nelasām, uzdevu jautājumu vai lasat e-pastu uz ko atbilde bija protams apstiprinoša, bet atbildi uz savu e-pastu gaidu jau 8 dienu... Grūti ir pateikt ka kļūdījāties? Led lampas kuras ir pašlīmējošās, viņas nelīp būsim reāli + kontakts ar to vadu neiet kopā un šad tad pazūd.
Lai turpinātu stāstu ar led lampām akvārijā un mēģinātu jums to visu atgriezt atpakaļ, nav laika, varbūt vēl uz kādu citu adresi aizsūtīsiet mani. - 1 klients garantēts un šī te paša klienta draugi arī. Ceru ka citi arī ņems piemēru un uz šo kantori neies. Kādā veidā šis veikals spēj apkalpot lielos klientus, es nezinu... Murgs.
Pieliku klāt e-pasta ziņu un sms, lai viss ir uzskatāmi!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AndrisLiepins54 23.10.2019

Sudzība atrisināta!

A AndrisLiepins54 17.09.2019
Slikts serviss

Pasūtīju led apgaismojumu savam akvārijam pirms nedēļas. Sūtīju piektdien, atnāca nākamo ceturtdien, ar bezmaksas piegādi uz omniva par to paldies.
Sākot skatīties ko tad ir man atsūtījuši konstatēju ka šīs gaismas nemaz nevar salikt, jo abi gali ir vienādi un savienošanai ir vajadzīgs speciāls vads vai pāreja, kaut gan runājot ar cilvēki, kas pieņēma pasūtījumu man ieteica pat ko ņemt un nokomplektēja pasūtījumu, tātad visam bija jābūt iekšā, biju dusmīgs, bet nu labi.
Pasūtot to vadu kas trūka gribēju aizbraukt un apskatīties kur tad tās ledakcijas ir. Pasūtot preci saņēmu sms, ka preci var saņemt Katlakalna ielā 10.
Nonākot adresē, nekādas ledakcijas.lv tur nav.
Zvanīju uz tel. Un jautāju uz ko man atbildēja ka tā ir vecā adrese. Nopietni? Tā ir attieksme ko tu saņem kad brauc paskatīties uz tiešām itkā kvalitatīvu gaismas ķermeņu pārdevēju. Rakstīju e-pastu protams nav jēgas, jo tur automātiski cilvēki izšķiro patīkamos no nepatīkamajiem e-pastiem. Vadu meklēja 10 min. , kaut gan pirms manu nummuriņu izsauca biju jau viņu atradis. Lenta nelīp, kontakts ar to vadu tāpat kustās. Nu neko, preci atpakaļ nevedīšu nav laika krāmēties. Varbūt vēl uz kādu neeksistējošu adresi aizsūtīs.

A AndrisLiepins54 23.10.2019

Atsaucu savu sūdzību un pret uzņēmumu pretenziju nav. Tika atgriezta izdarītā pasūtījuma nauda un man pret šo radušos kļūmi nav pretenziju. Sūdzība atrisināta!