www.sudzibas.lv Evelīna RJ Slikta kvalitāte

Evelīna RJ - Slikta kvalitāte

Ļoti nekvalitatīvs darbs bērnudārzā fotografējot bērnus! Arī attieksme nekāda, kad piezvanīju ar pretenziju. Neiesaku izvēlēties fotogrāfu Jāni par Jūsu fotogrāfu!!!

S Solvita_mb 07.12.2012

Gluži vienkārši paviŗši nofotografēts bērns.
Nekā ārkārtēja, bet viss prieks par fotosesiju sabojāts.
ne tikai tas, ka tās bildes rādīt nevar nevienam, bet nebūs arī ko iedot puikas vecvecākiem, kā parasti tas ir darīts.

Ai, nu nav jau nekāda valstiska problēma, bet fotografējot bērnu - vai tad ir tik grūti noknipsēt vairākus kadrus un izvēlēties to, kur viņš izskatās labi, nevis saviebies un sašķobījies...

Var jau vispār nepiedalīties šajā pasākumā, un bildēt mazos mājās ar ko nu patrāpās. Bet tomēr profesionāļiem ir cita aparatūra un cits skatījums. Bildēm būtu jābūt kvalitatīvām. Tur apgaismopjums un kas tur vēl. Tāpēc arī tiek rīkotas šīs fotosesijas. Ir bijis, kad novērtējot bērna bildi gribētos, lai viņš tur būtu tāds vai citāds, bet līdz šim tie foto bija lietojami. Bet šogad - nu nē, tādu rādīt nevienam nevar! Un te nav pārspīlēts mātes egoisms. Foto is slikts! Mazais izskatās baisi saviebies - es pat nezinu kā aprakstīt.

Un, kad piezvanīju uz telefonu, kas norādīts uz kalendārīša (ne vārda, ne firmas nosaukuma tur nav, to es atradu ar google.lv palīdzību), fotogrāfs pat nemēģināja atvainoties! Ne vārda par to, ka varbūt viņš kautkā var labot situāciju! Ne kripatiņas nožēlas! Attieksme kā pret histērisku muļķi.

S surykk 07.12.2012

Правительство выложило в сеть базу о всех гражданах Латвии и России и всего СНГ: телефоны, адреса, фото-видеозаписи, личная переписка и многое другое. Да кстати все данные в открытом доступе, но можно скрыть свою анкету если вы не хотите чтоб ее увидели другие. Вот сайт-- http://ovbaza.2sms.ru