Evelatus sala Akrapolē - Pārdevēju attieksme

Sveiki.04.08.21 nopirku telefonu Akrapolē Evelatus Sala. Telefons izrādījās ar bojājumu. 10.08.21 aiznesu telefonu atpakaļ ar garantiju. Pārdevējs teica, ilgākais pēc 2 nedēļām telefons būs gatavs un ar mani sazināties, kad var doties pakaļ telefonam. 12.08.21 man atnāk izziņa no remonta, ka mana ierīce ir procesā, un tiklīdz ierīce būs gatava man paziņos. 23.08.21 man atnāk izziņa, ka ierīce ir izsūtīta atpakaļ uz veikalu, un, kā ar mani sazināsies kad būs gatava saņemšanai. Saprotu, ka laiks no izsūtīšanas brīža jau ir pagājušas 2 nedēļas un ar mani vēl joprojām neviens nav sazinājies. Diemžēl nevienos papīros, kontakttālrunis, uz kuru es varētu pazvanīt pati, arī nekur nav norādīts. Un šodien 06.09.21 es internetā atradu tālruni uz kuru var pazvanīt. Es apskaidroju visu situāciju, un pārdevēja Saka, ka telefons kādu laiku ir pie viņiem, un viņam jau var nākt pakaļ. Uz jautājumu, kāpēc ar mani neviens nesazinājās, ka varu doties telefonam pakaļ kādu labu laiku atpakaļ, atbildi diemžēl nesaņēmu. Vēlējos pajautāt, ja es pati nebūtu pazvanījusi, es ilgi gaidītu to brīdi, kad ar mani kāds sazināsies..