www.sudzibas.lv Eva Viļķina bernu un jauniešu ar invaliditāti biedrība Cerību spārni Zog no bērnim invalīdiem, Izsaimnieko ziedotaju naudu.

AtrisinātaEva Viļķina bernu un jauniešu ar invaliditāti biedrība Cerību spārni - Zog no bērnim invalīdiem, Izsaimnieko ziedotaju naudu.

Labdien, simt reizes padomājiet pirms ziedojiet šai biedrībai. Es pirmā nesāku, ja šīs biedrības valde grib kašķi, tad arī dabūs. Valdes preikšsēdētaja Eva Viļķina izskatās pēc eņģelīša, bet patiesībā, tā vien biedrības kasi dalīja ar savas meitas bijušo draugu Jāņa Karkliņa ģimeni. Zviedrija noziedoja naudu pāris tūkstošus, nopirka Opel Vivaro ar kuru Viļķinu ģimene brauc kā ar savējo mašīnu aizmirstot, ka tā nav viņu īpašums, bet gan biedrības. Kārkliņu ģimenei no Jūsu saziedotās naudas aizdeva 5000.00 LVL un viņa sievai vairak ka 2000.00 EUR. Forši vienai ģimenei aizdot šādas summas. Un starp citu Reģis ta arī šo naudu neatdeva jau no 2012 gada, bet Inga Kārkliņa arī pilnība nav nodzēsusi savu parādu. Jānim vajag jaunu ekipējumu motokrosā, OK braucam uz Rīgu uz motoveikalu un pērkam uz biedrības rekvizītiem par 1200.00 LVL visu ko vajaga.
Lielas naudas tiek ieliktas kabatā , piemēram pārdod degvielu pusotru gadu pēc kārtas. Projektā vajadzēja nobraukt dienā vairāk ka 40.00 LVL. pa Siguldu vadāt astoņvietīga biedrības busiņā?????????? Ar šādu summu var nobraukt vienā dienā no Siguldas līdz Liepājai. Kur tā nauda palika, mājas remontā!!!!
Eva jau ir palikusi ļoti drosmīga, jo brālis strāda KNAB un būs liela mugura. Labklājības ministrija atbalstīja Dienas centra izveidi, bet tikai darbā ir pieņemti vīrs, māsa, meita, kā jau teicu ģimenes uzņēmums.Vai tad tas nav interešu konflikts? Laikam grāmatvedis traucēja dzīvot un tagad izdoma visādus stāstus. Ja lieta ir iesākta, bet kamēr neviena cilēka vaina nav pierādīta publiski apvainot tā kā nevajadzētu.
Tad kad pašiem atbrauc pārbaudes.,lai pasaka cik naudas ir atdzītas, ka nav lietderīgi izlietotas. Lai veicaas un ziedojiet vēl, lai valdes priekšsēdētajiem ir laba dzīve. Es varētu daudz ko pastāstīt ar dokumentiem, kas jau arī ir nodoti citām iestādēm, lai tiek galā ar šo biedrības šergu galā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Uzņēmuma "Cerību spārni" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

E Eva e 07.01.2015

Ir ļoti muļķīgi reaģēt uz šo informāciju, bet vēl skumjāk, ka cilvēks, kurš pats ir veicis nelikumīgus pārskaitījumus no biedrības konta un nav nodrebējusi roka to darīt vēl ziemassvētku vakarā tagad apmelo citus un salīdzina pēc sava zemiskuma pakāpes. Ja tā būtu patiesība, tad tas nozīmētu, ka apkrāpju arī savu slimo bērnu.