www.sudzibas.lv Eva Eglīte Eva Eglīte portalā Draugiem.lv atklāni ņirgājas par citiem lietotājiem.

Eva Eglīte - Eva Eglīte portalā Draugiem.lv atklāni ņirgājas par citiem lietotājiem.

Eva Eglīte portalā Draugiem.lv atklāti ņirgājas par citiem lietotājiem.
Konkrēti tieši sī :
http://www.draugiem.lv/user/828436/
Tā ka viņa ir uznēmusies pildīt portāla draugiem.lv Māmiņu tusiņa domu biedru grupas pienākumus, tad viņa administrātora pienākumus pilda ļloti sliki, dzēš ārā pēc saviem ieskatiem norm ālas diskusijas, arī, kad kad vien ienak prātā, izsaka citiem domu biedru grupas lietotājiem draudus bloķēt, neerespektē citu cilveku viedokļus. Vai Eva Eglīte ir psihiski vesela ? Vai Eva Eglīte tiešām ir normāla ?
Vai viņai drikstēja uzticēt administrātora statusu tik lielā domu biedru grupā ?
Manuprāt, sūdzība būtu jaraksta uz pašu portalu [slēpt]@draugiem.lv .
Jo par manis minēto domu biedru grupu ir atbildīga grupas īpašniece Evita Pintāne, kura ir pilnībā atbildīga par izvelēto domu biedru grupas administrātoru komandu.
Esmu tiesām šokēta.

Komentāri (4)

Nandia 21.07.2013

Katram jau liekas, ka tikai viņa domas un uzskati ir tie pareizākie un tos ir jāņem vērā visiem, BET šādās grupās ir noteikumi, par kuru ievērošanu arī rūpējas tās dalībnieki, kam dotas šādas tiesības no grupas veidotāja, attiecīgi, ja tiek kāds aizskarts vai sākas kašķi starp dalībniekiem - dzēš ārā konfliktus, kā arī bieži dzēš uzsāktās tēmas, kas jau apspriestas un ir grupā labi visiem redzamas.
Nav dūmu bez uguns un ja nu ir tīiiik lielas pretenzijas, rakstiet grupas veidotājai, ja nelīdz un jums ir konkrēti screeni ar pierādījumiem, kādi ziņojumi izdzēsti, tad pati vien rakstiet uz draugiem.
BET JA JŪS UZSKATAT, KA ZINĀT KĀ PAREIZI BŪTU JĀVADA GRUPA - VEIDOJIET SAVU UN BŪS JUMS LAIME PILNĪBĀ.
DZĪVĒ IR DAUDZ SVARĪGĀKAS LIETAS, KĀ KAŠĶĒTIES AR KĀDU PORTĀLA LIETOTĀJU, KAS JUMS NEIET PIE SIRDS VAI NEUZSKATA TĀ KĀ JŪS.

_ _dita_odiņa_ 21.07.2013

Ja tā ir tā Eva Eglīte no Valmieras un kura strādā Kocēnos un arī Valmieras Radio, tad par viņas nelikumīgajām darbībam "māmiņu tusiņā" būtu jāsūdzas viņas darba devējiem.

_ _dita_odiņa_ 21.07.2013

Tppu, Eva Eglīte strādā Radio Skonto Vidzeme.
Pasekošu līdzi viņas darbībām MT un gatavošu sūdzību viņas darba devējiem

B Bentona 15.11.2013

Nu gan _dita_odiņa_ iebraukusi dziļās auzās - ir jau nu gan atšķirība starp tām abām Evām – tak abižotā linku jau sākumā bija ielikusi - šī ir apsūdzētā http://www.draugiem.lv/user/828436/ un šī ir "izmeklētājas" Ditas Odiņas pieminētā Eva Eglīte no Radio Skonto Vidzeme - http://www.draugiem.lv/user/2923/
Sanāk, ka radio dāma ir nepatiesi pieminēta. Sūdzības gatavotāja, skaties, ka nepiedzen kompensāciju :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes