www.sudzibas.lv Eva Autonams Riepas, maina, serviss

Eva Autonams - Riepas, maina, serviss

Aizbraucot uz bauskas '' eva autonams '' servisu pirkt lietotas riepas, izradas ka jums iesmere divam no tam beigtas, ar '' puniem '', servisa apkalposana - zem nulles limena, neapmierinati. Sakuma pat saka - nu vai nu jus nemat tas riepas vai nee, pat nav ieintereseti klienta velmes. Savu darbu viennozimigi dara nekvalatatiivi - jo atbraucot uz rigu ar riepam (kur tad tikai ari atklajas vaina, ka divas ir iesmeretas) , rigas normals serviss - autogaraza. Lv - pazino ka vispar tas riepas, kuras mums pardeva pat nav pareizi nobalansetas, utt.. Protams pasi vainigi esam, kad visu laiku nestavejam bauska klat kaa uz vakts, tomer likas, ja jau serviss, tad jau jabut zinosiem cilvekiem, kas tur strada, izradas nee!

Viennozimigi cilvekiem so iestadi neiesaku, ja jus velaties beigtus nervus vai vienkarsi lai jums preci iesmeree nelietojamu un nodraztu, nu tad ludzu apmeklejiet so salonu, bet es neiesaku nevienam!