www.sudzibas.lv Europcar Slikts serviss

Europcar - Slikts serviss

Sveiki,
gribu pasudzeties par sho 'briniskigo' auto nomu.
Vēlējos iziret auto "Jaguar f-pace", kura skaitas premium klases mašīna. Tad nu sazvanījos ar viņu lidostas ofisu, visu sarunāju (tas bija decembra sakums, pagašgad - 2017) . Ierados pie viniem lidosta, kur man prasa divas kredītkartes, kaa drošību. Lai ari cik stulbi tas izklausas un man neviena valsti arzemes nekad nav prasitas divas kreditkartes (ne debetkartes!) par daudz dargakam mašinam, es pateicu ok, man ir tikai viena, bet uz pirmdienu dabusu vel vienu (piezvanīju bankai pasutiju) . Pirmdien ierados pie viniem un viņi saka, ok, viss forši, vienīgi Jaguaram deg kaut kāda lampina un mēs vinņ vedisim uz servisu. Sarunājam, ka viss ok un ceturtdien varesu dabut - zvanam ceturtdien - masinai lielas problēmas un viņa vairs nebus. : - ) ne nu ari gadaas. Ta musu saruna beidzas.

Pagāja nedēļa un domāju, ka tomēr loti gribu izbraukt ar to mašinu un zvanu viniem un prasu vai var rezervet, vini saka, ka jaa droši, auto ir bīivs. Norezerveju, aizbraucu nakamaja diena pie viniem uz ofisu lidosta atkal un man saka - Jaguars ir gandrīz gatavs, ka vajagot 2 stundas pagaidit. Aizbraucu prom, braucu atpakaļ un atkal saņemu atteikumu - diemžel mums viņu neatgrieza un nezinam kad būs.

Tas viss izklausas pec prata cakaresanas - kada sakara jums ir jasola masina, kuru jus jau 100% zinat, ka vina nav pieejama vai ari vienkarsi negribat dot, nezinamu iemeslu peec? ! Kapec neviens nepiezvana un nepasaka, bet man ir 10x jabrauc?

Vispretigaka autonoma ar vispretigakajiem darbiniekiem. Katru reizi kad busu lidosta, labprat tiem diviem akstiem iesplausu sejaa.

Dainis 12.01.2018

Dīvaini, domāju vienkārši pārpratums, tikai no budžeta auto nomām parasti var visādus sagaidīt.