www.sudzibas.lv Euronics VErgu ūķis

Euronics - VErgu ūķis

Igauņu vadība "negudra" - tiek pilietotas, jebkuras metodes, lai tik pārdevējiem(pamatalga 140Ls rocenti) noņemtu pēdējo, tā ne pārāk lielo algu(ņemot vērā ka iztikas minimums valstī ir lielāks). Piemēram sūta Slepenos pircējus, kuri jau n-tos gadus vērtē ļoti strikti, tai skaitā pat patiešām labus kvalificētus pārdevējus novērtē ar zemu līmeni, līdz ar to noņem no algas 50Ls apmērā. Vēl šajā "krāpnieku kantorī" jau n-tos gadus inventerizācija ar vairāku tūkstošu zaudējumiem - par kuriem jāmaksā, kuram gan citam, ja ne pārdevējam(arī jauniņajiem)..Vēl Pārdevēju attieksme ir draudzīga līdz brīdim, kad "nedod Dievs, pārdosi preci ne no savas nodaļas", starpcitu, kas nav aizliegts...nav aizliegts arī "iegāzt"jauniņos, jo ar šādu pamatalgu izdzīvot nav iespējams, tapēc jāraujas pilnās miesās notirgot vismaz kaut ko, jo vairāk, jo labāk...Ir manīti daudzi Latvijas darba likumu pārkāpumi, kā piemēram, nemaksā ne par virsstundām (pat ne par 100), nemaksā ne par nostrādātām brīvdienām, ne par slimības lapu, ne par atvaļinājumu) Es saprotu, ka šodien tas ir populāri darba tirgū, bet tāda necieņa izraisa vēlēšanos pamest šo "ūķi", cik vien ātri iespējams... Vadības attieksme pret padotajiem (pārdevējiem)vispār pielīdzināma kā pret"klaiņojošajiem suņiem" - es saprotu, jābūt atbilstoši, kā tas ir pieņemts sabiedrībā, bet nevis tādai, ka grūti izskaidrot vai darba ņēmējs strādā uz Euronics un nes uzņēmumam peļņu, vai kā savādāk... Un vispār nesaprotu, kapēc mums Latvijā dzīvojošajam jācieš tādi pazemojumi, kalpojot igauņiem... Nav jau brīnums, ka visdarbspējīgākie ir aizmukuši palīdzēt angļiem, īriem, poļiem, u.c., jo tur gan attieksme pret darbinieku ir normālā, gan par to maksā, pienācīgi, nevis, kā šajā "kantorī". Tapēc, silti iesaku apdomāt piedāvājumu strādāt "Euronics Latvia", ja vien nevēlaties pārvērsties par vergu!!!

P

J JR 02.02.2011

Tāda ir mūsu biznesa kultūra! Tu domā ka citi pārdevēki attieksmē pret saviem darbiniekiem ir labāki? Vai ir bijuši labāki?! Es gan tā nedomāju!!! Tāda mūsu mentalitāte - drā*t visus un visur! Ka tik pašam labi!!!

Z Zinaida 02.02.2011

A kak vi dumaite!Belim negram nikakaja zarplata nepolagaetsja, rabota, rabota i e640 rabota, kak velel vam eto velikii Lenin!

J jancix 09.03.2011

Par virsstundām un brīvdienām var piekrist, bet viss pārējais nu ne pārāk atbilst īstenībai. Ja uzskati, ka par atnākšanu7 uz darbu tev jau pienākas, nebrīnies par attieksmi pret sevi. Nu neapbižo te tos jauniņos, bet, ja nevari iekļauties sistēmā - staigā. Kā savādāk gribi nopelnīt, ja nešurīsi un netirgosi!?

Z Zhora 09.12.2011

Labāk tur nemaz nestrādājiet.
Pirms gadiem 3 tur bija ļoti ok strādā, attieskme bija laba.

Tgd vnk Igauņu vadībai nedaudz šis tas ir aizvēries, tapēc arī tādas represijas.
Vistrākākā tur ir vadītāja, tāda blonda, viņa jau sen nedomā ko runā un dara :)

M mikeness 17.09.2012

Euronics - zems apkalposanas limenis.Velejos iegadaties preci - virs 300 Ls katra zina.Man skaidroja, ka pilna noliktava ir un ka atlikt nevajag.Beigu beigas prece bija tikai viena no Euronis veikaliem domina.Ludzu lai atliek uz ritdienu jo tad varesu reali tikai iegadaties to.Uz sadu manu lugumu pateica, ka ta nenotiks un basta.Ja bus tad bus ja ne tad ne.Truls kantoris.divas nedelas ar viniem nemos.Iegadajos preci pie citiem labakiem firmas un pakalpojumu sniedzejiem.Vel in teresanti fakts ka euronics vestule man atbildeja, ka prece neesot un ari VAIRAK nebus!!! Kas ta par firmu kura piemeram ejosu preci vairs netaisas tirgot? Idioti vienkarsi!