www.sudzibas.lv Euronics Slikts serviss

Euronics - Slikts serviss

Iegādājos datoru tc domina euronic veikalā. Sākot to lietot radās nelielas problēmas. Lai tās atrisinātu, devos uz veikalu, lai lūgtu darbiniekiem palīdzību. Tc domina euronis veikalā itkā it speciālists elviss sākumā pat nevelvējās pat aplūkot datoru, lai atrisinātu problēmu. Vēlāk apskatījās, bet neko neizdarīja, sūtīja uz servisa centru. Tā arī devos prom no veikala. Problēmu atrisināja paziņa, " salaboja "datoru. Tas aizņēma 5 min! Uzņemuma politika - galvenais pārdod (iesmērēt) klientam preci, tālāk tās jau ir pircēja problēmas!?

28.12.2018

M

Andris Sa 29.12.2018

Programmaturas kludas nav garantijas remonts un veikals vareja vispar neko nedarit un ari serviss.

M Masters 29.12.2018

Vienaldzīga dabrinieku attieksme . Programmatūrai nebij ne vainas, nepieciešama bij neliela konsultācija.

O Oleg5726 31.12.2018

Ar bija (ir) problēmas ar to veikalu. Ar nopirkts tur dators. Izrādās ka dators ir lietots. Veikals pārdod lielotas preces, kā jaunas.

Pacco_al 02.01.2019

Cik dīvaini ir cilvēki. Un tu tagad katru reizi kā tas, tā skriesi uz veikalu pēc konsultācijas? Piedod veiklā preces pārdod nevis apmāca kā ar tā rīkoties vai sniedz bezmaksas kursus par to, ko tad esat nopirkuši.