www.sudzibas.lv Euronics Slikts serviss

Euronics - Slikts serviss

Uzņēmumiem.
Euronics interneta veikals
neiesaku nevienam uzņēmumam iepirkties šajā interneta veikalā, jo 14 dienu atgriešanas tiesības jūs nevarēsiet izmantot, ja būs tāda nepieciešamība.
Nopirkām gludekli profesionālai darbībai internetā, saņemot preci, sapratām, ka šis gludeklis nebūs derīgs mūsu paredzētajiem darbiem, lai iegūtu profesionālu rezultātu un tādu sniegtu mūsu klientiem. Rakstot ziņas e-pastā, atbilde viena, uzņēmumi preci nedrīkst atgriezt, mēs neņemam pretī. Lieki piebilst, ka šis uzņēmums netirgo preci uzņēmumiem bez pvn, un mūsu uzņēmums šo gludekli nav lietojis, viņš ir par vieglu, tāpēc pat nelietojām to. Arī deklarācija nav veikt, lai tas sarežģītu situāciju.
Iesaku uzņēmumiem izvēlēties draudzīgāku pakalpojumu sniedzēju, kur uzņēmums arī būs svarīgs klients.
Mēs paši esam sapratuši, ka šis uzņēmums nemainīsies, tāpēc arī šeit vairs savus pirkumus neveiksim.

15.01.2024

Z Zapte777 15.01.2024

Pirms iegādāties preces uz juridisku personu, varbūt iepazīstieties ar to, ko jūs varat un nevarat darīt, lai pēc tam nav jābļaustās - jūs nevarat atgriezt internetveikalā iegādātu preci 14 dienu laikā no iegādes brīža, ja prece iegādāta uz juridisku personu, jo šis likuma punkts attiecas uz patērētāju, savukārt patērētājs patērētāju tiesību aizsardzības likumā ir definēts kā fiziska persona. Nepamatota sūdzība.

K Kukuluku 15.01.2024

Jūsu uzņēmuma vadībai derētu apmeklēt grāmatvedības kursus.

Pirmkārt 14 dienu atgriešana attiecas uz fiziskām personām.

Otrkārt gludekļiem neeksistē reversā PVN piemērošana.

Dibina uzņēmumus bez zināšanām un tad brīnās, ka pa burbuli bizness aiziet. Vainos valdību beigās, ne sevi.