www.sudzibas.lv Euronics Slikts serviss

Euronics - Slikts serviss

Nopirku šajā veikalā, putekļasūceju, kurš bija demonstrācijas eksemplārs, darbinieks aizmirsa man ielikt uzlādes staciju. Piezvanīju, jautāju ka risināsim, neviens man neatvainojas un teica ka varu to jebkurā diena savākt, ok. Nākamā dienā atbraucu pakaļ ar taksi samaksāju 10 eur par ceļu dēļ darbinieku kļūdas, pienāku pie administrātores un jautāju lai man iedod manu uzlādesstaviju. Protams nekādas atvainošanās atkal nesaņēmu. Administratore iznes man uzlādes staciju pusplisuša caurspīdīgā maisiņa bez rokturiem, palūdzu to ielikt man maisiņa, jo bija neērti viņu nest, uz ko administrātore man sacīja ka maisiņš ir maksas un par to man jasamaksā 1.00 Eur. Pirmkārt kāda sakarā maisiņš maksā 1.00 Eur. Otrkārt es tērēju savu laiku dēļ veikala kļūdas, maksāju naudu lai tikt līdz veikalam un vēl gala punktā man mēģin nokasīt vēl naudu par maisiņu… Ļoti slikts serviss, neiesaku tur kaut ko pirkt. Vidēja alga Latvijā 5 Euronics maisiņi stundā.

08.08.2023

N