www.sudzibas.lv Euronics slikts serviss

Euronics - slikts serviss

Vissliktākā preces piegāde kāda jebkad pieredzēta. Šoferis bija ļoti neapmierināts, ka bija jāiebrauc tālāk dārzā, lai nebūtu tik tālu jānes veļas mašīna un žāvētājs. Viņa kolēģis it kā izkāpa no mašīnas, lai palīdzētu.. vai arī nē?! Kad teicu, lai apstājas un tālāk nebrauc, tad busiņš tikai turpināja ceļu atpakaļgaitā līdz aiķēra veļas auklu. Štrunts par veļas auklu, bet izkāpušais vīrietis vispār neko netica un nepalīdzēja pieregulēt braukšanu. Ārā bija tumšs un vīrieša cilvēku mājās nebija.

Kad beidzot šoferis izkāpa, tad prasīja : a kurš Jums nesīs visu iekšā? Es atbildēju, ka par to ir samaksāts, ka prece ir jānogādā līdz koridorim un ar pretjautājumu jautāju - bet ko jūs darītu, ja es dzīvotu 10.stāvā?

Katrā ziņā kungs kaut ko zem deguna nomurmināja un bija ļoti nelaipns un teica "kaut kāds sviests". Es jautāju, vai viņi parasti preci atstāj pagalmā vai kā?

Neko vairs nepirkšu Euronics, jo attieksme ir tāda, ka neviens nemaz neko negrib piegādāt!

17.11.2022

Dusmīgais Ainārs 18.11.2022

Piegādi veica pats Euronics , vai cita kompānija ( DPD , DHL , Omniva u.t.m ) ?