www.sudzibas.lv Euronics Pārdod viltotas preces

Euronics - Pārdod viltotas preces

Nopirku optisko disku, DVD-RW, TDK, 4,7GB, 120min 4x. It kā saderīgs ar visām DVD-ROM iekārtām Bez ārējiem defektiem. Oriģināliepakojumā. Pie pirmās rakstīšanas reizes dators rāda, ka disks nav rakstāms. Otrajā reizē piespiedu režīmā izdodas ierakstīt ~63 MB, tālāk - process aborted. Pilnā formatēšana pēc kļūdas darbojas absolūti korekti. Zvanīju trīs reizes uz tālruņiem mājaslapā, neatbild. Zvanīju konkrēti uz filiāli, pateica, disks finalizēts, neko mainīt nevar. Finalizēts pirms pirkuma apmaksas! Vaicāju par zibatmiņām, vai tām kas līdzīgs var gadīties - jā, ja nobrūk. Nopirku zibatmiņu citur, jo vairs šim veikalam vairs neuzticos. Esiet uzmanīgi ar Euronics atmiņas krātuvēm. Ja konkrētā modeļa eksemplāru ir kaudze, ejiet tai ar līkumu. Iespējams, labāk nepirkt.

Euronics_Latvia 01.05.2017

Labdien!

Lai noskaidrotu situāciju un rastu risinājumu, lūdzam sazināties ar Euronics klientu apkalpošanas centru, zvanot uz tālruņa numuriem 67218560, 25404030, 27338884, vai rakstot uz elektronisko pastu [slēpt]@euronics.lv

H Hellooo 01.05.2017

Ir gadījies,l

S Stenlijs 02.05.2017

Nu ne jau Euronics vainīgs, ka pēdējā laikā DVD ražotāji sāk nekvalitatīvu preci pārdot. Nupat man uz pilnīgi jaunas ierīces Sony DVD matricas neierakstijās. Ar kādu ierakstīšanas ātrumu dedzini?
Bet pirms vainot matricas iedod precīzu DVD rakstītāja modeli, DVD-ROM noteikti tas nav, tie diskus neraksta :)

Kas ir jāņem vērā, diemžēl CD/DVD lasītāji strauji noveco, pareizāk sakot, to lāzerdiodes degradējas pat nelietojot un samazinās laika gaitā jauda, pēc 3-5 gadiem liela daļa lasītāju jau ar grūtībām spēj nolasīt pat nupat ierakstītu disku. Kas var līdzēt ir pirms rakstīšanas notīrīt ar vates kociņu un izopropilspirtu DVD rakstītāja lēcu, ja tai var piekļūt. Ja nevar, tad ir pieejami tīrāmie diski.
Neticami, bet tas stipri uzlabo situāciju, jo visticamāk tīrot lēcu tiek noņemti gan putekļi, gan lēcas aizsargpārklājuma oksīda kārtiņa, kas atjauno optiskās īpašības un lasītājs atkal darbojas.

>Vaicāju par zibatmiņām, vai tām kas līdzīgs var gadīties
Zibatmiņām kas? Kāds tam sakars ar DVD?