LV RU
www.sudzibas.lv Euronics Bija pārdota bojāta cepeškrāsns

Euronics Latvia - Bija pārdota bojāta cepeškrāsns

02.04.2020 bija iegādāta bojāta cepeškrāsns Aeg, Kme761000M.
Iegādes vieta Euronics bolero pie pārdēvēja Jānis Dikins.
Cepeškrāsns bija noņemta no stenda (demo) , tāpēc bija pārdota ar atlaidi. Par defektiem nebija minēts iegādes laikā un bija apstiprinoši pateikts, ka cepeškrāsns ir bez defektiem un izcilā tehniskā stāvokli, tāpat kā visas preces ko tirgo euronics veikali. Brīdī, kad atbraucu saņemt preci no rampas, cepeškrāsnij nebija oriģinālā iepakojuma, tā bija pārtītā ar plēvi. Nekādi defekti nebija redzami. Tā kā mēs dzīvojam Imantā, kas ir 5 km attālumā no euronics bolero, piegādājām preci paši. Bet pārdevējs nepiedāvāja piegādi, uzstādīšanu un pat nepieminēja, ka tas var ietekmēt garantiju. To pārdevējs pateica tikai tagad, kad atvedām cepeškrāsni atgriezt atpakaļ uz veikalu. Bet gan Jānis, gan menedžeris Andrejs atteicās pat paskatīties par ko iet runa un stingri un ļoti nelaipnā tonī atteica un pat necentās atrisināt šo jautājumu, apvainojot mūs, ka cepeškrāsns bija nokritusi. Tas vienkārši nav iespējams, jo tik dažādus defektus, kuri ir konstatēti cepeškrāsnij vienkārši nav iespējams izdarīt precei nokrītot, kā apgalvo menedžeris andrejs. Varbūt viņš tā apgalvo tāpēc, ka viņš ir informēts par to, ka kāds no pārdevējiem tomēr viņu sabojāja un pārdeva mums. Nav nekādi pierādījumi un tas ir tikai minējumi. Detaļas iekšā arī ir Salauztas: saskrāpēta emalja, ielocīta paplāte, paplāšu turētājs Salauzts, durvju āķis Salauzts.
Cepeškrāsns stāvēja iepakota mājās līdz brīdim, kad bija saliktas virtuves mēbeles. Kad cepeškrāsni ielika tai paredzētajā vietā bija konstatēts, ka tā ir šķība. Atbrauca euronics servisa meistars un apstiprināja, ka cepeškrāsnij ir vairāki defekti, kas neattiecās uz garantiju, un palūdza vērsties veikalā apmainīt pret jaunu cepeškrāsni.
Epasts uz euronics klientu centru bija nosūtīts 30.04.2020, bet bez pamatojuma mutiski bija atteikts apmainīt preci pret citu. Pamatojums atteikumam bija video no veikala. Mums bija paradīti visi video, diemžēl tur nebija redzams ne datums, ne laiks, ne šī cepeškrāsns. Veikalam nav pierādījumu, ka cepeškrāsns bija izcilā stāvoklī, bez defektiem.
Es apgalvoju, ka cepeškrāsns nav kritusi un fiziski bojāta laikā, kad to pārvedām no veikala uz dzīvokli un uzstādīšanas laikā (es vienmēr biju klāt uzstādīšanas laikā) . Un es nevarēju uztaisīt tik daudz defektu cepeškrāsnij, ko gribēju lietot savā virtuvē. Pielikumā nosūtu pirkuma čeku, aktu, bildes ar defektiem.
Secinājums ir viens, ka bija pārdota bojāta prece, par ko es nebiju informēta pārdošanas brīdī!

Komentāri (3)

hartijs 20.05.2020

Mums šitā ar mikroviļņu krāsni izgāja. Silda tikai gar trauka maliņu. Pārējās funkcijas vispār nestrādā. Kamēr domājām, kas par vainu pagāja visi termiņi atpakaļ atdot. Par garantijas remontiem vispār nerunāsim, nav jēgas. Painteresējāmies pie speciālista, viļņiem jāiet viscaur.
Darbā atkal otrādi, karsē centru. Malas aukstas bet vidū sadeg.

hartijs 20.05.2020

Tagad pieredze māca, nekad neņemt pēdējo preci, neņemt to, ko uzstājīgi piedāvā. Un ja veikalā nepiedāvā izvēles iespēju, eju prom.
Reiz euroniksā palūdzu lai iznes 5 radioaparātus. Darbam vajadzēja. Izvēlējos. Man prasa kāpēc tā! Atbildu,- ja kas sabojāsies nebūs ko vainot, kā pašam sevi. Tas aparātiņs jau kalpo gadus piecus, Gan lietu, gan putekļus dabūjis. reiz pat no stalažām nokrita. Skan, kā jauns!

Trolljäger 20.05.2020

ne tikai salauzta, bet arī netīra.. varbūt neesat pirmie kam mēģina iesmērēt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes