Euronics - Krāpšana

Jūnijā vai maijā nopirku šajā veikalā austiņas Energy Sistem Urban 4. Nebija lielu cerību, bet tāpat esmu vīlies. Tie pārstāja strādāt tiklīdz ieliku tās ausīs. Kaut kā dabūju šos sūdus skanēt, mierināju sevi ar to, ka var būt problēma ir manā telefonā. Kad nopirku labāku alternatīvu, sapratu, ka Euronics vienkārši pārdot nocenotās preces!: d

16.09.2021

Good Intentions 16.09.2021

Varbūt problēmas ir tavās ausīs? Ja nopietni, tad var gadīties brāķis arī. Jebkurā gadījumā iečekoju un izskatās pēc lēta sūda. Es pieņemu, ka alternatīva bija citas nevis tādas pašas austiņas, tad kā var apliecināt, ka Euronics pārdot zemas kvalitātes preces?

K Kilimandžaro 16.09.2021

Nopērk lētā gala ausis un vaino veikalu. Loģika gan nebūs tava stiprā puse.

N Nessie 13.10.2021

Nepiekrītu iepriekšējiem komentētājiem - lai cik lētas būtu austiņas, tām ir jāiet. Ir absurds, ka nopērkot jebkādas cenas austiņas, tās neiet. Lēto cenu var sastādīt sliktākas kvalitātes korpusa materiāls, skaņas kvalitāte, mazāka baterijas kapacitāte, bet, ja tās neiet, tad ir pilnīgi pamatota sūdzība! Turklāt šīs austiņas (pēc interneta info) maksā ap 30 eiro, kas nu galīgi nav "lētā gala" austiņas. Cits jautājums, kā veikals reaģē, kad tas tiek informēts par brāķa preci - tam vajadzētu apmainīt pret citām ejošām.