www.sudzibas.lv Euronics Izpārdošanas apmāns

Euronics - Izpārdošanas apmāns

Molā ,veikals Euronics,izkārtne:izpārdošana pirms rekonstrukcijas!Trauku mazgājamā mašīna(manā gadījumā)cena 449,00eiro,pārsvītrota un jaunā cena -349,00eiro!Mānīšanās!Interneta veikalos šādām mašīnām 343.00 eiro!:( Bosch Tādēļ pirms pērkat ,neticiet atlaidēm-salīdziniet cenas citur,pat bez atlaidēm!

E EuronicsLatvia Pārstāvja atbilde 08.05.2015

Labdien,

Vēlamies paskaidrot, ka veikala cenu noteikti nevar salīdzināt ar interneta veikaliem, jo veikala cena būs augstāka, kas ir saistīta ar veikala uzturēšanas izmaksām. Taču veikalā vienmēr ir iespēja saņemt gan pārdevēja konsultāciju, gan preci uz vietas.

Pirms rekonstrukcijas izpārdošanas cenas Euronics veikalā Mols nenozīmē, ka mēs garantējam zemāko cenu, bet Jūsu minētajai Bosch trauku mazgājamai mašīnai jebkurā citā Euronics veikalā kā arī Euronics interneta veikalā standarta cena ir 449, 99 EUR. Mūsu mērķis noteikti nav pircēju mānīšana, vienmēr cenšamies palīdzēt atrast klientam piemērotāko preci gan pēc cenas, gan pēc tās funkcijām.

Ar cieņu,
Euronics Latvia

L lunards 12.05.2015

stulba sūdzība. kāpēc tad ej uz veikala, ja visu var nopirkt internetā? vienīgi ar pašas lētāko pirmumu internetā var gadīties arī tā ka garantija būs kautkāda mistiska, ka neviens tev neko nelabos.