www.sudzibas.lv Euronics Apkalpošanas kvalitāte

Euronics - Apkalpošanas kvalitāte

Šī drīzāk nav sūdzība, bet gan apbrīna par to, cik viens cilvēks var būt zinošs, laipns un izpalīdzīgs. Ir Galerija centrs veikals Euronics, un man dikti patikās apkalpošana - tur tāds blonds čalis strādā - lai vai ko viņam nepajautātu, visu zin! Sen šitādus pārdevējus nebiju redzējis, reti eksemplāri, bet kā redzams vēl ir! Rakstu to tikai tapēc, lai būtu vismaz arī kāds pozitīvs raksts, daudzu negatīvo vidū. Bet tiešām, silti iesaku aiziet un pašiem pārliecināties - gan par kompīšiem tā vispusīgi, jebkuram cilvēkam normālā un saprotamā valodā, gan par teļļukiem mācēja pastāstīt :) Malači!

E

I Ieva 15.07.2008

Tiešām Galerijā Centrs Euronics veikalā strādā paši labākie pārdevēji. Šodien man tur viens tumšmatains puisis pārdeva fotoaparātu un visu paskaidroja tā, ka pat es sapratu. (Un tas nemaz nav tik viegli, jo es no tehnikas gandrīz neko nesaprotu.)

N Nikolaj 20.07.2008

Ja polnostju soglashajusj-voobshe magazin o4enj oli4aetsja ot drugih mest, gde tehniku prodajut-prodavci privetlivie i ceni samie nizkie.Bil prijatno udivlen.Sam 4asto poseshaju Euronics v sarkandaugave, v [slēpt]@more, ooo4enj milie rebjata, ne davjat i konsuljtirujut s ohotoj i interesom!

K Kaspars 28.07.2008

Piekritu ka pārdevēji ir gudri un prot tirgot labu tehniku, bet vadība gan ir draņķīga negribās par rokas smērēt. Lab'akie pardevēji šai kompānijā ir no veikala SKY: Kristjāns (tv), Dainis (foto un video), Kelijs (pc) un protams meitenes no baltās tehnikas Inga, Kristīne, Anna. Gibu vēl atzīmēt Galerija centrs darbiniekus: Elīnu, Jeļenu, Jāni un protams Reini, Šie ir cilvēki pie kuriem tiešām ir vērts griesties ar jautājumiem un viņi palīdzēs.
Publisku "Fuj" gribētos izteikt [slēpt]@More" un "Galerijas centa" direktoriem. "Ar tādu attieksmi kā jums, jūs tālu tiksiet´" ... CIENIET SAVUS PADOTOS UN VIŅI CIENĪS JŪS... un protams Margita ... UZKLAUSI TOS KAS PELNA NAUDU TAVAM MACIŅAM, NEVIS TOS KAS ZAUDĒ TO...

Ar cieņu bijušais Euronics darbinieks Kaspars. Veiksmi darba. PEACE & RESPECT

I Inga 28.07.2008

dikti labi ka cilveki uzraksta arii kur var dabuut labus konsultantus
vajag saiti- labie konsultanti
noteikti aizieshu uz galeriju centrs pie taa blondaa euronic puisha
man tieshi vajag konsultaciju par laptopu
atsaukshis tieshi uz sho publikaaciju
man skiet taa ir vislabaakaa reklaama cilveekam
un tas ir iists profesionaalis :):):):):)
patr shaadu reklamu tacu nav samaksaats :):):):)

E Enriko 29.07.2008

To Kaspars :
1) Уважение должно быть взаимным.
2) Личные симпатии не должны мешать работе.

P.S. Ничего личного - успехов тебе. Фуй прощаю - прости и ты.

S sab 19.02.2009

Pats labakais veikals, ar specialistiem sava joma!

G Gogar 04.05.2012

Nu tik labi jau tur ne vienmēr nav. Viņiem pārdošanā stāv radio kas uztver īsviļņu frekvences. Es prasu cik labi uztver? A tas sāk augstprātīgā tonī borēt ka Latvijā jau piecpadsmit gadus tos nevar uztvert. A ko tad tādu radio tirgo ja nevar uztvert. Un protams tas ka nevar uztvert ir pilnīgas muļķības, īsviļņus var uztvert visā pasaulē, klausies Ameriku, Ķīnu un Dienvidāfriku kaut vai Zilupē ja tev ir atbilstošs radio. Rezultātā pazaudēja klientu. Nopirku sev interesējošo radio citur.