www.sudzibas.lv Euronics apkalpošana

Euronics - apkalpošana

VIS VIS VISSLIKTĀKĀ internetveikala apkalpošana - savu TV gaidīju 2 dienas!, lai viņu sastellētu man bija 2 dienas vēl jāgaida skrūves un jānoklausās ka šoferi aizturējusi policija un veikala darbinieki beigās vienkārši necēla klausuli!!!

WTF - bet laikam jau var atļauties zaudēt klientus - interesanti, tā'tad šiem nav krīzes :)

V

T ToValentina 08.07.2011

Kad tavi vecāki saņēma no posiltorga cauro prezervatīvu sūtījumu no posiltorga, un sāka nodarboties ar drošu seksu, viņiem pat prātā neienāca, ka var rasties misēklis un piedzimt meitiņa Valentīna. Un tagad šī nerātnā meitiņ, iedzimtības apsēsta atkārto vecāku kļūdas, un tik pasūta visas mantas posiltorgā (atvainojos-internetā)!Pēc tam seko mežonīgas sūdzību sērijas, ka zobu birstītes vietā atsūtīja atejas podu tīrāmo birsti, televizora vietā gleznu ar lācīšiem, u.t.t.

Q QWE 13.07.2011

Wahhaha.. veselas DIVAS DIENAS!!! ĀRPRĀTS!!! KAD TAS VIENREIZ BEIGSIES!!! :D ... AAahahhahaha... pi$djec ... Valentīna, tev ar steigu jāārstē galva...

A anna 23.07.2011

:D Cilvēciņš laikam pērk pirmo reizi preci i-veikalos. Dzīvojot Rīgā tiešām ir grūti atnākt uz veikalu un noskatīties ko pirkt, zinot ka cenas ir vienādas gan internetā, gan veikalā. Ak dievs, pa divām dienām var novecot un palikt sirms.