Eurolines

Lūk, kādu informāciju par "Eurolines" var izlasīt Internetā, "www.sam.gov.lv/news/press/article.php?id=3845 - 19k .":Cietusī iesūdz tiesā autobusu firmu Pieprasot kompensēt ārstēšanas izdevumus un morālo kaitējumu, ar prasības pieteikumu Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā vērsusies 58 gadus vecā Jeļena Šestaka, kura 2003.gada 15.decembrī cieta "Eurolines" autobusa Rīga-Maskava avārijā. Kā šodien raksta laikraksts "Diena", SIA "Baltijas autobusu līnijas", kas pārstāv "Eurolines" preču zīmi, uzskata, ka cietušajai jau samaksāts viss, kas tai pienākas, un nevēlas turpināt apmaksāt ieilgušo ārstēšanu, savukārt morālo kompensāciju tai vispār neesot pienākums maksāt. Juriste Margita Olsena, kas specializējusies morālo kompensāciju prasību lietās, ir pretējās domās. Ja reiz firma sākusi apmaksāt ārstēšanu, tātad atzīst sevi par vainīgu, un tās pienākums ir apmaksāt ārstēšanos līdz galam. Kā raksta laikraksts "Diena", tas saņem arvien vairāk ziņu par "starptautisko autobusu reisu biznesa ēnas pusēm" pēc negadījuma 31.decembrī, kad "Ecolines" autobusa avārijā netālu no Rēzeknes gāja bojā deviņi tūristi no Krievijas, bet vēl vairāki desmiti guva traumas. Vēlāk sarunās ar autobusu vadītājiem atklājās, ka pārkāpumi - gan ātruma, gan atpūtas grafika neievērošana - ir izplatīta starptautiskajos reisos un tādējādi tiek apdraudēti pasažieri, norāda laikraksts.

Komentāri (3)

I Inga 12.07.2007

Vai šeit gadījumā netiek jauktas firmas "Ecolines "un "Eurolines".Pati nesen braucu ar ecolines uz Maskavu. Godavārds likās, ka šis būs pēdējais brauciens manā mūžā!!! Sajūta braucot bija tāda, ka lielāko daļu braucien pavadīju starp autobusa krēslu un griestiem lidojumā. Vairāk ar ecolines NEKAD!!!

J Juris 26.07.2007

"Eurolines" minēta pareizi, netika sajaukta ar "Ecolines". Kaut gan "Ecolines" arī nav laba firma.

K Katja 22.07.2009

Девушка, а какие проблемы? 200 лат и вы красиво летите самолётом

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes