www.sudzibas.lv Euroland Nī Krāpšana, naudas izspiešana

Euroland Nī - Krāpšana, naudas izspiešana

Uzņēmums nav veicis pilnībā savas saistības, tam ir apturēta saimnieciskā darbība un šobrīd mēģina no manis izspiest naudu ar draudiem. Grib mani padarīt krāpnieci. Nosūtīju informāciju Vid un valsts darba inspekcijai.
Sazinājos ar darba inspekciju un Vid, man teica, ka nav tiesiska pamata sūtīt viņiem naudu īpaši uz privātpersonas kontu Revolut. Godprātīgi biju gatava samaksāt par 2 mēnešu abonementu ss.lv portālu un fotogrāfu 60euro apmērā
pārējo ja ir pretenzijas, lūdzu, caur tiesu. Kā arī ar likumu ir aizliegts maksāt uzņēmumam kam ir pārtraukta saimnieciskā darbība, tādā veidā padarot mani par likuma pārkāpēju.

Papildināts Lea Moonshine 23.03.2022

Gaidu tiesvedību

Šeit

Arī šeit

L Lea Moonshine 23.03.2022

Kā uzņēmumam jebkurā gadījumā viss ir jāveic oficiāli un uz līguma parakstīšanas brīdi un šobrīd ir apturēta saimnieciskā darbība, viņi nemaksā nodokļus, nepilda visus līguma punktus un prasa samaksu.

L Lea Moonshine 23.03.2022

Šobrīd mēģina paprasīt, lai sūtu vispār uz cita uzņēmuma konta naudu.

K KM Trade 24.03.2022

Cik saprotu, tad klients ir saņēmis pakalpojumu par kuru atsakās maksāt un meklē visādus iegnastus lai nemaksātu.
Tā ir cūcība no šī skuķa.