www.sudzibas.lv Eurocash1 Maza alga, slikta attieksme, raksta uzteikumus

Eurocash1 - Maza alga, slikta attieksme, raksta uzteikumus

Iekārtojos eurocash 1 un ielīdu vēl lielākos parādos un naudas atkarībā jo alga mazāka nekā krāvējam, saņēmu 360 eur. Attieksme slikta, prasa baigo atbildību un pretī neko nedod. Pārtraucot darba līgumu eurocash1 vēl uzlika man uzteikumu kādēļ man tagad ir radušās problēmas saņemt pabalstu. Draudēja ar to ka ja palikšu bez darba eurocash firmā bet tās izrādījās muļķības. Draudēja olimpias tirdzniecības centra eurocash apsardzes maiņas vecākais Renārs Rublis. Viņš tāds tāds, ieslēdzis no sevis baigo bosu, bet nu no malas ātri var saprast ka viņa iq līmenis nu galīgi neder priekš maiņas vecākā. Bet nu labi uz to varētu aizvērt acis ja būtu sakarīga attieksme un cilvēcīga alga.

Papildināts Доминго Малыш 25.02.2017

Draudēja ka nevarēšu vairāk Latvijā atrast darbu apsardzes firmās. Centās visu laiku uzturēt stresa stāvoklī.

"Iekārtojos EUROCASH 1 un ielīdu vēl lielākos parādos un naudas atkarībā" - nācās piemaksāt par to, ka ļāva srādāt?
"alga mazāka nekā krāvējam, saņēmu 360 eur." - ko tad EUROCASH 1 vajadzēja kraut, ja ne naudu?
"Viņš tāds tāds, ieslēdzis no sevis baigo bosu, bet nu no malas ātri var saprast ka viņa IQ līmenis nu galīgi neder" - viss atkarīgs, no kuras malas skatās...

A Atbilde Sliņķim 02.03.2017

Labdien Dominik! Lasot tavu sūdzību es vēlreiz pārliecinos, ka esi bērna prātiņā. Ar tevi strādāt bija murgs. Ja pareizi atceros tad parādos līdz ausīm tu biji pirms atnāci strādāt uz Eurocsh1. Nostrādājot gandrīz četrus mēnešus tu tā arī neiegaumēji Renāra amata nosaukumu par pārējo nemaz nerunāsim. Pirms vainot kādu savās neveiksmēs patin filmu atpakaļ un padomā kā tu strādāji, cik reizes pameti darbavietu (ja atceries par to bija paredzēts sods). Es arī strādāju Eurocash1 pirms tu atnāci pie mums un strādāju vēl joprojām un nevaru piekrist nevienam tavam vārdam. Man neliekas, ka alga šeit ir maza un jāstrādā kā krāvējam, arī Renārs man nekad nav draudējis vai kā savādāk aizvainojis. Tu vienkārši esi neapdāvināts muļķis kas gaida brīnumus. Interesanti kādu atbildību no tevis kāds te prasīja un ko tu gribēji pretī par nekā nedarīšanu. Tu labāk priecājies ka pēdējā algā saņēmi 360 euro, ja būtu mana teikšana tad tu vēl parādā paliktu. Nabadziņš ielīdis vēl lielākos parādos un naudas atkarībā. Pēc taviem vārdiem var saprast ka tev nav nemaz tik slikta alga bijusi ja reiz esi nonācis naudas atkarībā vienkārši prēmiju par sliktu darbu firma aizmirsa tev izmaksāt un piemaksas par darba kavējumiem arī netika. Laikam grāmatvedei rēķini sajuka. Diemžēl atvadoties veiksmi tev novēlēt nevaru jo no sirds vēlos lai tev dzīvē viss vienmēr ietu šķērsām. Par darbu Eurocash1 varu teikt tikai to labāko un par Renāru kā vadītāju arī neko sliktu nevaru piebilst.

C Cement 25.07.2017

Strādāju arī Eurocash,arī Olimpijā.Par Renāru-kā OV viņš ir labs.Ja ko nezini,paprasi,pamācīs bez lielām replikām(ja ko arī piebilst,tad nekādā ziņā ne aizvainojošu)'Nevaru neko sliktu pateikt,tikai daži labi kolēģi gan ir zem katras kritikas un izmantos jebkuru brīdi,lai parādītu,ka ir pārāki.Un savās domās noteikti liekas pārāki pat par Renāru.

J Jānis 09.08.2017
Krāpšanās

Agrāk strādāju Eurocash1 firmā tiešām alga maza ir par to nav runas..

Kad gāju prom es gribēju algas lapiņu pa visiem mēnešiem kur aiziet mana alga un nodokļi. Pieprasot viņi ignorēja uz E-pastiem neatbīld.

A Aira ... Aira 28.12.2022

paldies Harald par tavu sirsnību.

eirokash1

A Aira ... Aira 28.12.2022

eirokash1 Paldies Denis par sadarbību!