www.sudzibas.lv Euroaptieka Patērētāju tiesību neievērošana

SIA EUROAPTIEKA - Patērētāju tiesību neievērošana

Nopērkot aptiekā elastīgo jostu, tā izrādījās izmēru lielāka, tāpēc devos atpakaļ un lūdzu apmainīt uz mazāku.
Uzrādot gan preci iepakojumā un čeku, pārdevēja - konsultante Ērika B. mainīt atteicās un pateica, ka otram iepakojumam esot cits numurs un jāgaida līdz pirmdienai, kad parādīsies aptiekas vadītāja. Jautājums - kāpēc, pērkot sporta preču veikalā ceļgalu elastīgās saites, tās var uzmērīt un ja neder, aiznest atpakaļ, pārdevējs bez ierunām preci apmaina? Vai tad iepriekš nevajadzētu brīdināt, ka preces atpakāļ neņem vai nemaina? Iesaku turpmāk izvietot uz ieejas durvīm īnformāciju. Jā, un vadītāju šādos jautājumos nemaz nevar sazvanīt. Bet kad izdodas sazvanīt, izrādās, ka pats esmu vainīgs. Dodoties uz šo iestādi, iesaku visiem rūpīgi uzzināt, ko varēsiet un ko nē, iegādājoties preces.

I

O olga 02.12.2008

man tads pats gadijums bija ari riga, kad nopirku aflubin pilienus.pudele bija bez dozatora, gaju uz aptieku apmainit, bet vaditaja negribeja, ta stostidamas k-ko skaidroja kapec nevar apmainit, ta ari nesapratu ne es, ne virs.ta mes tur pus stundu stridejamies un stridejamies, kamer vina panema braki un iedeva jaunu iepakojumu.nevaru saprast kapec citos veikalos preci pienem atpakal, bet citos vajag strideties un kiveties.

M Mura 18.02.2009

Aptiekas pec likuma nevar ne mainīt ne ņemt atpakaļ preci. Parasti tas ir uzrakstīts aptiekā redzama vietā. Izņemums-ja ir konstatēts rupniecības brāķis. Ta ka Aflubinu viņiem vajadzētu uzreiz apmainīt. Bet sakarā ar jostu-vajag sakumā savas apjomus izmerīt, pec tam pirkt jostu, tur uz karbas visi izmeri santimetros ir noradīti. Un apskatīt to jostu Jūs arī aptiekā varat.
Bet ja katrs viņu merīs, pēs ka tas izskatīsies???? Aptieka tomer atšķiras no parasta veikala, nevajag salīdzīnat.