www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikts serviss

Euroaptieka - Slikts serviss

Šodien - 22/7/2019 Purvciemā, Europtieka, Adrese Deglava Iela 67, gribēju nopirkt x zāles. Aptiekā zāļu nebija, bet aptiekāre noinformēja, ka zāles ir pieejamas citā aptiekā, kur es varu droši braukt un nopirkt. Aizbraucot uz to otru aptieku, man paziņoja, ka tās zāles uz doto brīdi ir deficīts, nav pieejamas noliktavā, un tas daudzums, kas atrodas otrajā aptiekā ir jau rezervēts viņu klientam.
Jautāju aptiekāram, kāpēc man nesniedza šādu informāciju Purvciemā un neieteica doties uz kādu tuvāk esošu aptieku. Aptiekāre samulsa par to, ka kolēģi Purvciemā nav piezvanījuši un precizējuši situāciju.
Tātad starp aptiekām pastāv saziņa un šādas rīcības saskaņošana. Un tas nozīmē, ka Purvciemā esošās euroaptiekas aptiekāres komunikācija ar citu aptieku kolēģiem, informētība par zāļu (ne) pieejamību un kompetences līmenis ir apaļ nulle.

22.07.2019

In

Tu Turkey901 22.07.2019

Droši vien paskatījās sistēmā, kur uzrādījās, ka tās ir uz vietas un pieejamas, un tāda opcija kā zāļu rezervācija sistēmā nav paredzēta, kas ir aptiekas vadītāja un īpašnieku kompetencē, nevis aptiekāra!