www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikts serviss

Euroaptieka - Slikts serviss

Pēdējo 2 mēnešu laikā sastopos ar vienu un to pašu problēmu šaja aptiekā, jo pirku dāvanas ziemassvētkiem, un tagad 8. Martam dāvanas, kā arī regulāri ieeeju pēc kādas kosmētikas vai vitamīniem. Visu laiku sanāk, ka strādā viena un tā pati konsultante - sieviete gados. Un šeit sākās problēmas... Latviski kategoriski nerunā, es ar viņu latviski viņa krieviski, nu labi, lai tā būtu. Es uzdodu jautājumus, viņa elementāri nevar paskaidrõt, kura kosmētika domāta kādai ādai, tas pats ar vitamīniem, elementāri nevar ieteikt kādus bērniem, kurā vecumā, vai kurus vitamīnus labāk ziemas laikā iedzert. Tad kad es jau tur bieži iegriežos, viņa laikam mani atpazīst un aiziet prom palīgtelpās un nemaz nerādās, kad palūdzu farmaceitēm, lai pasauc konsultantu viņi iziet un negribīgi runā, vai aiziet pie savas kases un vienkārši stāv. Arī pagājušaja nedēļā, atnācu un konsultante rupji un negribīgi runāja, bet tad aizgāja pie kases un stāvēja. Konsultanti sauc zoja.
Iepriekš regulāri staigāju un viņiem ļoti patīkama meitene stradāja gaišiem matiem, bez problēmām latviski runāja, vienmēr smaidīga un atsaucīga, vienmēr labi visu izstāstīja un ieteica. Bija prieks iepirkties, tagad gan vairs tur neiešu, jo divu mēnešu garumā viens un tas pats... Žēl, ka vecā konsultante tur nestrādā, bet tagad strādā rupja sieviete, vērts aizdomāties uzņēmumam

12.03.2019

N nata6a 14.03.2019

Kādai slīmai ir jabut lai regulāri visus davānas pirktu APTIEKA? Un jusu apmeklejumi var tikt izvērtēti kā morālais terorisms un konsultantes vājāšana.

Pārdеvējs© 14.03.2019

Bet zini kāpēc bijušā pārdevēja aizgāja? Viņai noriebās tavas vizītes