www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikts serviss

Euroaptieka - Slikts serviss

Labdien! Šodien 03.10.21 beidzot nolēmu iegriezties nopirkt dzelzi. Sagaidīju savu rindu piegāju pie lodziņa, jautāju par savu interesējošo preci (Rinda aiz manīm nebija) . Tākā informāciju nebiju ievākusi kāds klāsts ir manai interesējošai precei pajautāju kādi ir iepakojumi un vidējā Cena. Aptiekārs neapmierināts noskaita tabletes, kapsulas, sīrups. Netiku skaidrībā kas ir kas, pajautāju vai var parādīt kaut ko no nosauktā, tad sekoja asa atbilde - " ko es iedomājos viņa visu preci nesīšot ārā" man palika tik nepatīkami no atbildes, ka nedaudz apjuku. Pateicu paldies par tik laipnu apkalpošanu un aizgāju ar nepatīkamu sajūtu par tādu attieksmi. Saprotu, ka mana sūdzība neko nemainis, bet vismaz tā varu izteikt sarūgtinājumu par šo aptieku. Varu pateikt, ka vairāk neiegriezīšos nevienā jūsu aptiekā. Protams aizbraucu uz citu aptieku un iegādājos ko vēlējos un saņemu pieklājīgu attieksmi.
Ar cieņu Viktoria.

03.10.2021

V

G Gulbenietis 04.10.2021

Vajadzēja paprasīt pastāstīt par preci. Visu parādīt jau bija nedaudz nevietā. Tā var izbesīt jebkuru, bet tāpat aptiekārs nedrīkstēja bravūrīgi runāt. Labs jautājums, cik ilgi Jūs viņu taranējāt pie kases. Ja ilgi, tad es ar kases grāmatu būtu pa pauri iedevis Jums :D.