www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikts serviss

Euroaptieka - Slikts serviss

2.09.21. Gribēju nopirkt pretsāpju zāles, jutos ļoti slikti. Aptiekā vajadzēja gaidīt vairāk nekā 15 min. , jo viens farmaceits ar pircēju apsprieda savas problēmas, otrais vienkārši aizgāja, pilnīgi mani ignorējot. Kad es pajautāju, vai es varu tomēr sagaidīt kad mani apkalpos, farmaceits rupji atbildēja, ka viņai taču vajag apkalpot klientu un turpināja risināt savas problēmas. Sakiet, lūdzu, vai ilgi Daugavpils aptiekās turpinās padomju laiki? !

02.09.2021

Good Intentions 02.09.2021

Veselas 15 minūtes? Man ir nācies ilgāk gaidīt un jā, tas ir farmaceita darbs izskaidrot vai atrast risinājumu, ja klientam tas ir nepieciešams. Farmaceitam ir arī citi uzdevumi un cik nopratu, tad jautājāt tam farmaceita kurš tajā brīdi apkalpoja citu klientu, tad nav ko brīnīties - gaidiet līdz pienāks jūsu kārta.

M Marianna Marina 02.09.2021

Farmaceita darbs ir izskaidrot klientam risinājumus par zaļu lietošanu, par slimībām un nevis risināt savas problēmas. Klienta ignorēšana (es par otro farmaceitu) tas nav normāli. Kad ir daudz cilvēku vajag gaidīt un pusstundu un vairāk, neviens par to nerunā. Gribu pievienot, ka vairs uz šo aptieku neiešu, jo ir ļoti nepatīkami.

Good Intentions 02.09.2021

Neprasīšu, kā jūs zināt kādas problēmas tiek risinātas un kā jau minēju farmaceitam ir arī citi uzdevumi vai arī pārtraukums nav svarīgi un tas bija primārais nevis klientus apkalpot tajā brīdī - varbūt tiešām neko nedarīja, tad tiešām -1. Galvenais esat godīga pret sevi un turiet savu vārdu.