LV RU

Euroaptieka - Reklāma

Samazini tumšos lokus zem acīm ar R*********R... Virsraksts e-mailam.. Talāk nekādas informācijas.. Emails tukšs.. Nu sudzība šī nav tikai nu man šķiet var būt nedaudz aizskaroši ka tie loki zem acīm iet pa priekšu. Nu kā vispār tādu var uztaisīt... Es saprastu - ieskatieties musu jaunaja piedavajumā
bet nu tāds teksts.. Tik nemākulīgi. Šausmas... Un tās reklāmas... Nepuņķojies un tt. Tagad uz katra stūra.. Aizskarošas... Ļoti nekorekti pret cilvēkiem... Jāuzliek kāds sods

Komentāri (8)

Aigars31 21.02.2017

nemaz nerunājot par uzrunu.! nu skaidrs ka Tu .. Tu samazini .. necieņa.

"Samazini tumšos lokus zem acīm" - var jau izmantot arī tonālo krēmu, lai piesegtu savus zilumus, Aigar.
"aizskaroši ka tie loki zem acīm iet pa priekšu" - ja laicīgi piebremzētu savu verbālo caureju, tad tie zilumi būtu mazākā no Tavām problēmām.
" jāuzliek kāds sods" - kā būtu ar piespiedu ārstēšanos?

Aigars31 21.02.2017

tu esi interesants analītiķis . tev laikam nekas nevar pielipt es tā skatos... esi baigais supermens.. izklausās.. nu man žēl ka tev tā pūš tajā galvā ..tiešām... turi ka bremzīti pats man jau ir vēstuļu pakloņņiks.. tu zini kas viņš tāds ir .. mans jaunais ļubovņiks

"tu esi interesants analītiķis ." - paldies.
"tev laikam nekas nevar pielipt es tā skatos..." - skatoties, ko taisies man pielīmēt...
"esi baigais supermens.. izklausās.." - nu, ja Tev izklausās, rādās vai kaut kā tamlīdzīgi, es tomēr ieteiktu meklēt profesionālu palīdzību.
"nu man žēl ka tev tā pūš tajā galvā" - diez vai tās pīlītes, ko Tu šeit pūt, varētu vispār kādam iepūst galvā. Drīzāk - pa vienu ausi iekšā, pa otru - ārā.
"..tiešām... turi ka bremzīti pats man jau ir vēstuļu pakloņņiks.." - vari nesatraukties, uz Tava "pakloņņika" titulu es nepretendēju.
"tu zini kas viņš tāds ir .. mans jaunais ļubovņiks" - un būtu ļoti jauki, ja Tu šeit nedalītos arī ar savām "mīlas uzvarām". Tikai žēl, ka Tavas mīlas gaitas nav pārāk veiksmīgas, pretējā gadījumā, Tavus nesakarīgos murgus šeit nenāktos lasīt.

Un vispār, kas, pie velna, ir "europaptieka", par kuru Tu te mēģini sūdzēties un sodīt?

Aigars31 21.02.2017

es sodīt necenšos..bet pievērt uzmanību ka nu cilvēkiem apkārt kuri runā un purkšč par savu cieņu nu nekādīgi nesanāk tai pievērt uzmanību patiešām .. es vēl saprotu ka nu tv ir kustīgs cilvēks nu lai tu neatrautu piemŗam skatu un tik blenz nu plakāti ar tiem kuri būs tajā pasākumā.. bet nu kā piemēram modele man tagad piedalīsies krēma lietošanā ..visas tās bērnišķīgās sejas . nevar saprast ko pārdod.. bēnru autiņus vai ... . parkrāsotu prostitūtu reklāmas un un katrā 2 bukletā brinešķīgas sievietes tēls .. atbrauks ar kuģi no zviedrijas viņas un visi domās vai te filmēs mums kādas reklāmas ... beye beye beauti

"modele man tagad piedalīsies krēma lietošanā" - sapņotājs...
"nevar saprast ko pārdod.. bēnru autiņus" - joprojām valkā?

Sardele 21.02.2017

Aigaram labāk patiktu palielināt, cik var noprast.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes