Euroaptieka - Krāpšana

Pirku Eiroaptiekā recepšu zāles. Alfacalcidol alvogen. Tas ir d3 vitamīns, kurš man vitāli nepieciešams, tiek izrakstīts pusgadam uz priekšu lai pietiktu. Aptiekā nopriecājos, ka uz pusi lētāks nekā mēness aptiekā, kur parasti pirku. Mājās aizgājusi, izsaiņoju - skatos deva uz pusi mazāka, nevis 0.5 mg, bet 0.25 mg. Domāju, nu labi, laikam daktere samazinājusi devu. Par cik eiroaptiekā izpirku tikai vienu recepti, nākamās receptes sagadījās atkal pirkt mēnessaptiekā. Tur protams uz pusi dārgāku cenu prasa, jautāju kāpēc eiroaptiekā Cena bija uz pusi lētāka? Tad nu noskaidrojās, ka man nozīmētā deva maksā tik cik maksā. Un pār mani nāca apskaidrība, ka man iedevuši zāles ar mazāku devu. Mājās e - Veselībā vēl pārbaudīju. Jā izrakstītas 05 mg, bet man iesmērējuši 0.25. Un tas nozīmē, ka man veselam mēnesim pietrūks šī tik ļoti svarīgā vitamīna. Iepirkos 3.08.2022.

18.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

Good Intentions 19.08.2022

Tā ir ka neseko līdzi un skatās tikai uz cenu.

S Sandra Bokisha 20.08.2022

Vai tas nozīmē, ka man vienmēr jābūt līdzi internetam un aptiekā pērkot zāles jāatver sava e-veselība ar receptēm? Jākontrolē aptiekāru darbs, katru reizi pērkot zāles? Vai jāizraksta uz lapiņas un jākontrolē? Tas ir aptiekāru darbs izsniegt izrakstītās zāles un pareizās! Jā es nobrīnijos, kāpēc uz pusi lētākas, bet aptiekāre manam izbrīnam nepievērsa uzmanību. Mēness aptiekā man pēc tam paskaidroja šo cenu atšķirību un tad arī es iegāju e- veselībā un konstatēju šo eiroaptiekas aptiekāru rupjo kļūdu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes