www.sudzibas.lv Euroaptieka Augstprātīgi un pretīgi attiecas pret klientiem un iesaista nacionālisma

Euroaptieka - Augstprātīgi un pretīgi attiecas pret klientiem un iesaista nacionālisma

Vecā kundze ar gaišiem īsiem matiem, šodien 19.01 2024 strādāja ļoti nelaipna, sarunājās ar savu draudzeni 3 h, stāvēja Rinda no 10 cilvēkiem, kad cilvēki sāka teikt ka steidzas, atbilde bij tāda: stāviet Rinda un klusējiet.. Vēlāk jau sāka ļoti nesmuki iesaistīt nacionālismu savā teiktajā.. Cilvēki stāv pēc operācijas, ar sāpēm, nevar nopirkt sev zāles dēļ kautkadas pretīgas Dāmas. Pēc tādas attieksmes nav ne mazākās vēlēšanās apmeklēt šo aptieku..

19.01.2024

Dusmīgais Ainārs 19.01.2024

3h kājās stāvējāt rindā un skatījāties uz viņu ? Doma aiziet uz citu aptieku neparādījās ?

P Peteritisxxxx 20.01.2024

Я же не сказал что мы стояли там 3 часа,почитай внимательнее,по латышски ведь написано..

Dusmīgais Ainārs 20.01.2024

Citāts no jūsu sūdzības - “ sarunājās ar savu draudzeni 3 h “

D Dzintra Tabore 20.01.2024

njevijobivaisjai, ork.

M micire 21.01.2024

Tādas vecas,augstprātīgas tantes vairāk koncentrējas Latvijas aptieka,šī pat te iemaldījusies,mājas jāsēž!

J jurčuks_punčuks 21.01.2024

Varat vbt adresīti iemest, lai zinam par kuru aptieciņu ir runa?