www.sudzibas.lv Euroaptieka Atsakās pārdot zāles

Euroaptieka - Atsakās pārdot zāles

04.02.2013 aptiekā A.Saharova ielā 20a farmaceite Jeļena atteicās pārdot 3 gadus vecam bērnam klepus sīrupu, jo vīrs viņai atbildēja, ka īsti nezin kāda veida klepus bērnam ir, teica, ka šodien pirmo dienu sāka klepot, viņa atbildēja, ja nezinot, tad lai vedot pie daktera, viņa neuzņemšoties nekādu atbildību! Iepriekš nekad nav bijusi pieredze, ka farmaceits atsaka palīdzībā, situācijā, ja ir teikts, ka nevar īsti pateikt kāda veida klepus ir, tad tika piedāvāti homeopātiskie sīrupi, kas der abu veidu klepum. Vai tiešām, ja bērns ir tikko sācis klepot, tad gripas laikā ir jādodas uz poliklīniku, kur pilns slimnieku, lai noskaidrotu kāds mums ir klepus, sauss vai mitrs? Tad rodas jautājums - priekš kam aptiekā ir nepieciešams farmaceits, ja nevar ieteikt homeopātiskus preparātus, zāles pēc ārsta izrakstītas receptes var iedot arī bez attiecīgas izglītības! Vai tiešām farmaceits var tā rīkoties?

I

A Anna97 07.02.2013

smīkņa, piekrītu!
cienijama autore! pašlaik tik daudz bērnu slimo ar pneimoniju, jo labak sakumā pie arsta iet un taisit rentgenu!

AkisE 07.02.2013

ganjau veel jauna šajā jomā un nevarēja palīdzēt jo nebija zināšanu. Ehh tādi siikumi, šo informāciju viegli var atrast internetā

N Natalik 18.09.2013

darga autore farmaceits NAV arsts un vina pienakums pardot zales nevis izdomat diagnozi!Ja jus nedzirdat vai jusu bernam ir sauss vai atkrepojoss klepus tad jums jadodas pie arsta, jo ir tadi farmaceiti kuru pardos jums da jeb ko lai tikai aptiekai butu pelna un vinus nemaz neuztrauc jusu veseliba.Un ja ta farmaceite pardotu jums nepareizus zales un jusu bernam paliktu sliktak jus pec tam te rakstitu ka ta farmaceite ir slikta jo pardeva nepareizas zales.
Ta ka pirms rakstat padomajiet!Neviens neuznemsies uz sevi tadu atbildibu, par to ka jums slinkums aiziet pie arsta.