www.sudzibas.lv Euroaptieka Slikta apkalpošana

Euroaptieka - Anniņmuižas bulvāris 40a - Slikta apkalpošana

Ļoti slikta apkalpošana Euroaptiekas filiālē Anniņmuižas bulvārī 40a. Neizsniedz medikamentus pa e-receptēm. Nepaziņo e-veselības tehn.dienestam par problēmam ar programmu "e-receptes" lai varētu novērst nepilnības, attiecīgi bremzē valsts programmu. Nerunāja ar mani latviski, kliedza, apsaukāja manu dakteri un beidzot veikala vadītāja teica, ka es neko nepieradīšu. Mīlie cilvēki, es netaisos neko nevienām pierādīt, vienkārši nekad vairs neapmeklēšu nevienu no euroaptiekām. Visi pieradījumi ir fiksēti aptiekas video, lai jūsu augstākā vadība paskatās, kāda ir jūsu uzvedība.

F

alergologs 06.12.2017

Izskatās, ka tas video varētu būt varen smieklīgs :D

F fif 06.12.2017

Kā kuram

M man 06.12.2017

Cien,

Lūdzu savu sūdzību ar visu savu aprakstu sūtīt uz e-pastu: [slēpt]@euroaptieka.lv vai arī zvanot tel.: +371 6 786 0627, +371 8 000 4449 Atbildīgā persona izskatīs Jūsu sūdzību, un sazināsies.

Lai izdodās!

Ar cieņu,

F fif 06.12.2017

Es savu sūdzību jau vakardien iesniedzu pa telefonu 80004449 ar visu aprakstu. P.S. nekas nebūtu, ne sudzību, ne pārbaudes, ja vien viņi atvainotos par savu uzvedību, bet man sāka draudēt, ka es neko nepieradīšu, jo visi aptiekas farmaceiti - gan tā jaunā meitene, kura mani apkalpoja , gan otrā gados vecāka, gan pati aptiekas vadītāja pateiks, ka nekas nebija. Ok, bet videokameras tajā aptieka jums ir? Vai nav?