www.sudzibas.lv Euroaptieka Zāļu izsniegšana ar beigušos derīguma termiņu

Euro Aptieka - Zāļu izsniegšana ar beigušos derīguma termiņu

Brīdinājums cilvēkiem - skatieties zāļu termiņus minētajā aptiekā! Tika iegādāts ārsta nozīmēts medikaments, kurša jālieto ilgāk kā mēnesi. Aptiekārs pārdeva zāles ar derīguma termiņu, kas beidzas pēc 29 dienām. Iegāde 02.03.2022, derīguma termiņš 31.03.2022. Zāļu aprakstā minēts, ka produkts jāizlieto 6 mēnešu laikā pēc atvēršanas, kas pēc būtības pat nav iespējams. Aptiekas nostāja - zāles ir derīgas, nekā nevar palīdzēt, farmaceitam bija pienākums informēt par derīguma termiņu, bet to nav izdarījis. Nekādu piedāvājumu no aptiekas vadītājas puses. Nekad nebūtu iedomājusies, ka pērkot zāles man jāskatās pašai derīgums termiņš, kā veikalā iegādājoties pārtikas produktus. Esiet vērīgi, jo īpaši Euro aptiekā!

07.03.2022

D

MURAKAMI 07.03.2022

Nenomirtu no divām dienam ar beigto termiņu.